łął
Ja jestem inny
To teraz już nie kradną, tylko replikują?Piraci od zawsze, piraci na zawsze.
Potężna komunistyczna Bolzga dwadzieścia lat wcześniej: https://pl.wikipedia.org/wiki/Poczt%C3%B3wka_d%C5%BAwi%C4%99kowa
c/jrYeMzr5
g
qnt
nq
qr
eb
bq
sga
wr
ya
jq
sd
mw
wt
fb
p
d
c
b
łął