Facebook padł, i wygląda to na awarię na całym świecie.
Kilkanaście minut nie działało, sporo, ale ciekawsza jest skala.
@Zauberlehrling: A u mnie nie. Ale heheszkowo. Szkoda tylko, że wyparł on u mnie większość komunikatorów. ;__;
czy ktos sie orientuje jak wlaczyc taryfe play fresh, a racze czy sie w ogole da, czy ona juz jest nie aktualna? chcialbym na drugim telefonie wlaczyc
@akerro: To ja jeszcze chyba w zeszłym roku zmieniałem wpisując kody w telefon, ale teraz już nie ma ich na stronie.
czy ktos sie orientuje jak wlaczyc taryfe play fresh, a racze czy sie w ogole da, czy ona juz jest nie aktualna? chcialbym na drugim telefonie wlaczyc
@osiwiony: Play Fresh już nie ma. Została tylko tym, którzy już ją mieli.
Generalnie Play od kilku lat posysa już, Lepiej przejść do Virgin Mobile. Tańsza i ciekawsza oferta jest.
Na starym lapku który śmiga w miarę ok na W8.1 Cinnamon będzie OK? Wrzuciłbym sobie Minta, ale nie chcę MATE tylko w końcu czegoś innego spróbować (prócz KDE).
Dziwi mnie tylko że ten Cinnamon nic tak naprawdę w sobie nie ma, a jest ociężały bardziej niż W7 i W8 razem wzięte.
No ja właśnie też ostatnio pobrałem Minta z Cinnamonem i doszedłem do takiego wniosku. Jak będę miał czas i ochotę na zabawy z linuksami to chyba też zainstaluję sobie XFCE, bo kiedyś używałem i było fajnie.
Sępy, nie gołębie. Tylko otworzyłem paczkę chipsów i wyjąłem jednego chipsa... i już się pojawił ze swoim przenikającym spojrzeniem "daaaaaaaj daaaaaaaaj daaaaaaaaj", za chwilę przybył jego towarzysz. Szczury jedne...
Ten feel, kiedy nie masz pewności, czy to jakiś bug z kodowaniem, czy to zespół jajcarzy :D
Pokaż ukrytą treść Podobnie Sunn O))) - i weź zapamiętaj ile tam akurat było tych nawiasów :PWziąłem i znalazłem sobie na reddicie coś takiego i metodą prób i błędów stworzyłem na tego podstawie coś takiego jako moją stronę startową w przeglądarce. Jakkolwiek wszystkie potrzebne rzeczy znalazłem w Internecie, tak nie mogę uporać się z dodaniem favikonki. Ktoś pomoże?
PS Tło jest tymczasowe, szukam czegoś lepszego.
@wysuszony: Spróbuj z type="image/x-icon". Albo może po prostu wyrzuć cache, bo przeglądarki cachują favicony.
EJ FERAJNA!!! http://olx.pl/oferta/program-tvn-style-poszukuje-osob-dotknietych-problemem-cyberprzemocy-CID4-ID6MmoW.html#52a200464a <-- ZGŁASZAM SIĘ xD
Siemka! Po wczorajszym melanżu, przypomniałem sobie wreszcie hasło do konta ( przywracanie na email nie działa), ale nie to było główną przyczyną nieobecności.
Widzę, że sporo osób znowu bierze z połykiem od Seby i aktywnśc tutaj spadła... Czy może mi ktoś przewinąć ta akcję z reaktywacją Strimsa i czy nie było tiutaj jakieś gównoburzy?