Zauberlehrling
g/Internet

Facebook padł, i wygląda to na awarię na całym świecie.

Kilkanaście minut nie działało, sporo, ale ciekawsza jest skala.

Kuraito

@Zauberlehrling: A u mnie nie. Ale heheszkowo. Szkoda tylko, że wyparł on u mnie większość komunikatorów. ;__;

osiwiony
g/Telefonia

czy ktos sie orientuje jak wlaczyc taryfe play fresh, a racze czy sie w ogole da, czy ona juz jest nie aktualna? chcialbym na drugim telefonie wlaczyc

Kuraito

@akerro: To ja jeszcze chyba w zeszłym roku zmieniałem wpisując kody w telefon, ale teraz już nie ma ich na stronie.

osiwiony
g/Telefonia

czy ktos sie orientuje jak wlaczyc taryfe play fresh, a racze czy sie w ogole da, czy ona juz jest nie aktualna? chcialbym na drugim telefonie wlaczyc

Kuraito

@osiwiony: Play Fresh już nie ma. Została tylko tym, którzy już ją mieli.
Generalnie Play od kilku lat posysa już, Lepiej przejść do Virgin Mobile. Tańsza i ciekawsza oferta jest.

akerro
g/Strimoid

obaliliśmy @Writer'a!

dwa boty w top50 ;_;

Kuraito

@akerro: @zskk: Ten ranking się jakoś zmienił? Bo nie widzę.

szarak
g/Humor

http://i.imgur.com/QBCAbfc.png
:>

Kuraito

@szarak: Moja preferencja do umiarkowanie małych samochodów została właśnie połechtana.

wysuszony
g/Linux

Na starym lapku który śmiga w miarę ok na W8.1 Cinnamon będzie OK? Wrzuciłbym sobie Minta, ale nie chcę MATE tylko w końcu czegoś innego spróbować (prócz KDE).

Kuraito

@wysuszony:

Dziwi mnie tylko że ten Cinnamon nic tak naprawdę w sobie nie ma, a jest ociężały bardziej niż W7 i W8 razem wzięte.

No ja właśnie też ostatnio pobrałem Minta z Cinnamonem i doszedłem do takiego wniosku. Jak będę miał czas i ochotę na zabawy z linuksami to chyba też zainstaluję sobie XFCE, bo kiedyś używałem i było fajnie.

only_spam
g/pogadachy

Sępy, nie gołębie. Tylko otworzyłem paczkę chipsów i wyjąłem jednego chipsa... i już się pojawił ze swoim przenikającym spojrzeniem "daaaaaaaj daaaaaaaaj daaaaaaaaj", za chwilę przybył jego towarzysz. Szczury jedne...

Kuraito

@only_spam: Mewy są straszne, bo srają gdzie popadnie.
Sprawdzone info.

Jezor
g/muzyka

Ten feel, kiedy nie masz pewności, czy to jakiś bug z kodowaniem, czy to zespół jajcarzy :D

Pokaż ukrytą treść Podobnie Sunn O))) - i weź zapamiętaj ile tam akurat było tych nawiasów :P
Kuraito

@Jezor: Trzy nawiasy to można jeszcze zapamiętać. :>

akerro
g/akkero

TIL: na wykopie 90% facetów to geje

Kuraito

@akerro: Wiem. Ale słabe.

akerro
g/akkero

TIL: na wykopie 90% facetów to geje

Kuraito

@akerro: Słaba afera. Już lepsza była ostatnio z Korwinem,

wysuszony
g/pogadachy

Wziąłem i znalazłem sobie na reddicie coś takiego i metodą prób i błędów stworzyłem na tego podstawie coś takiego jako moją stronę startową w przeglądarce. Jakkolwiek wszystkie potrzebne rzeczy znalazłem w Internecie, tak nie mogę uporać się z dodaniem favikonki. Ktoś pomoże?

PS Tło jest tymczasowe, szukam czegoś lepszego.

Kuraito

@wysuszony: Spróbuj z type="image/x-icon". Albo może po prostu wyrzuć cache, bo przeglądarki cachują favicony.

akerro
g/akkero

TIL: na wykopie 90% facetów to geje

Kuraito

@akerro: TLDR jakieś?

shish
g/pogaduchy

EJ FERAJNA!!! http://olx.pl/oferta/program-tvn-style-poszukuje-osob-dotknietych-problemem-cyberprzemocy-CID4-ID6MmoW.html#52a200464a <-- ZGŁASZAM SIĘ xD

Kuraito

@wysuszony: to może jeszcze darillo

Gitman87
g/Strimoid

Siemka! Po wczorajszym melanżu, przypomniałem sobie wreszcie hasło do konta ( przywracanie na email nie działa), ale nie to było główną przyczyną nieobecności.
Widzę, że sporo osób znowu bierze z połykiem od Seby i aktywnśc tutaj spadła... Czy może mi ktoś przewinąć ta akcję z reaktywacją Strimsa i czy nie było tiutaj jakieś gównoburzy?

Kuraito

@duxet: @zskk

przywracanie na email nie działa

Kuraito
g/narzekaj

Nie podoba mi się, że jest zakładka z komentarzami. ;__;

Kuraito

@osiwiony: Myślałem, że jesteś kierowcą, a nie lekarzem.