Pherun
g/Truelolcontent

"Drugi, szczerze"
o umiejętnościach i celach
książka pomaga ludziom zdobyć drugie miejsce w rankingu strimoida
cena 25 uv

duxet

@Pherun: 25 brutto?

Runchen
g/pytanie

Ktoś poleci jakiś czytnik e-booków?
Nie chcę kindla.

duxet

@Runchen: Pocketbook Era jest okej, chociaż imho gdyby nie ta integracja z Legimi to szkoda by było dopłacać w porównaniu do Kindla.

sens
g/sens

Co prawda jestem na b2b, ale we firmie traktują nas bardzo porządnie. Wszedłem sobie na arkusz urlopów xD Mam 49 dni niewykorzystanego urlopu (a już w tym roku wykorzystałem 12). Najwięcej ze wszystich xd Na drugim miejscu jest jakiś typ, ktorego nie znam z 34 niewykorzystanymi

A potem się dziwię, że mam załamanie nerwowe z wypalenia ehh

duxet

@sens: co to za opierdalanie się, normalni ciężko pracujący ludzie tacy jak ja mają po 56 dni urlopu niewykorzystanego

kakabix
g/Alternatywne

Stary Aleks farmę miał, ija ija ooo

duxet

@zryty_beret: wrzuciłeś wersję z błędem, tutaj poprawiona

https://i.imgur.com/w73i2XV.png

duxet
g/wiralne

zróbmy ściepę wortalową...

duxet

@kakabix: @Deykun: domena nie wystarczy aby wyprowadzić wortal z kryzysu

kakabix
g/FotoHistoria

No i mam

duxet

@kakabix: ja bym ich pozwał za to, że wykorzystali twój avatar jako okładkę albumu

duxet
g/LifeHack

moskitiera na okno to jedna z najlepszych inwestycji

duxet

@sens: nie, ale i tak irytuje mnie jak próbuję zasnąć a jakiekolwiek ustrojstwo lata mi nad łbem

duxet
g/LifeHack

moskitiera na okno to jedna z najlepszych inwestycji

duxet
g/wiralne

zróbmy ściepę wortalową...

Deykun
g/Grafika

W ogóle ten generative fill mnie rozpierdala w photoshopie i faktycznie potężny:
https://www.youtube.com/watch?v=NvUZIm083P8

On generuje 1024x1024 więc lepiej robić po małych kwadracikach żeby mieć lepiej wygenerowany content. W ogóle dobry ruch dla Photoshopa to będzie, bo generative fill wymaga połączenia z chmurką, więc nie bardzo będzie jak go piracić photoshopa jeśli będą chcieli to zablokować.

duxet

@Deykun: nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z tego ficzera? po prostu wystarczy aktywna licencja i można z AI korzystać do woli?

Samolot wodny

Samolot wodny [ENG]

1 comment Transport duxet regentcraft.com 0

duxet
g/wiralne

Konkurs strimoidowizji był corocznym wydarzeniem organizowanym przez Grupę Innowacyjnych Technologii, w której wzięcie udział brali najlepsi strimoiści z całego świata. Tym razem wśród uczestników znaleźli się Deykun, spam_only, Pherun, sens i Szarak, którzy przygotowali swoich klonów - identycznych, wirtualnych postaci, które miały reprezentować ich na arenie strimowania.

Pierwsze zadanie polegało na stworzeniu oryginalnego intro, które miało zaciekawić widzów i zachęcić ich do oglądania dalszych transmisji. Deykun zaprezentował niesamowity pokaz sztuczek z ogniem, spam_only wykorzystał animacje i świetną muzykę, Pherun przedstawił interesującą historię swojego nicku, sens zaś zrobił widowiskowy skok na bungee. Szarak postawił na minimalizm, ale jego intro było bardzo estetyczne i eleganckie.

Drugie zadanie wymagało od strimoiści nagrać relację z podróży po egzotycznej wyspie, na której mieli za zadanie odkryć i sfilmować różne ciekawe miejsca. Deykun zaskoczył widzów przepięknymi widokami wulkanu, spam_only zrobił niezapomniane zdjęcia tropikalnych plaż, Pherun odkrył ukryte w jaskiniach starożytne rysunki, a sens nawiązał przyjaźń z miejscowymi rybakami. Szarak zdecydował się na wizytę w ogrodzie botanicznym, gdzie zaprezentował piękne i egzotyczne rośliny.

Ostatnie zadanie konkursowe polegało na pokazaniu umiejętności w grze wideo, która była wybrana przez organizatorów. Deykun wygrał rywalizację w Mortal Kombat, spam_only pokazał swoje umiejętności w Fortnite, Pherun zdominował graczy w Dota 2, a sens odniósł zwycięstwo w grze StarCraft II. Szarak zaskoczył wszystkich, wygrywając w grze o niskiej popularności, ale wymagającej niezwykłej precyzji i zręczności - Super Meat Boy.

Po zaciętej rywalizacji i głosowaniu publiczności zwycięzcą konkursu strimoidowizji został ogłoszony... każdy z uczestnikówPokaż ukrytą treść Jury uznało, że każdy z nich pokazał coś niezwykłego i wartościowego, co zasługuje na wyróżnienie.

duxet
g/smieszneobrazki

https://i.imgur.com/7G5gBD2.png

Deykun
g/Adventuretime

Nietypowe osiągnięcia:

  • kupowanie w Billi w każdym kraju w którym Billa ma sklepy
duxet

@Deykun: a mi jeszcze Bułgaria została do wbicia tego achievementa :C

duxet
g/MuzykaMetalowa

https://www.youtube.com/watch?v=OWhqqpjKGMM