Deykun

W dokumentach przetargowych wyszczególniono minimalne wymagania techniczne, jakie musi spełniać każdy laptop, który ma trafić do uczniów. To m.in. minimum 8 GB pamięci RAM z możliwością rozbudowy do min. 16 GB, dysk SSD o pojemności minimalnej 256 GB i co najmniej 13-calowy ekran.

Komputer dla ucznia ma mieć wbudowaną kamerę HD, Bluetooth w wersji min. 5, co najmniej jeden port USB 3.0 oraz jeden port komunikacyjny USB-C i zintegrowaną kartę sieci WLAN, obsługującą standardy nie mniejsze niż WiFi 5. Jego waga wraz z zainstalowaną baterią nie powinna przekraczać 2,5 kg.

"System operacyjny ma pozwalać na uruchomienie i pracę z aplikacjami użytkowanymi przez Zamawiającego. Nie jest dopuszczalne uruchamianie aplikacji (np.: LibreOffice, OpenOffice, Microsoft Office) poprzez mechanizm wirtualizacji" - czytamy w dokumentach przetargowych. Zastrzeżono w nich także, że serwis gwarancyjny sprzętu powinien być zlokalizowany na terytorium Polski.

rakkenroll

mam nadzieje ze spierdolili prawacy oraz antyszczepy, to wroce na wykop

Aleks

Typie przecież wysyłałem na telegramie nawet pomiary

Deykun

Na TikToku mi mignął fragment i miałem zachomikowane żeby znaleźć. :3

Runchen

Bohatera kurwa mać wielkiego z niego będą robić, jakby to on sam wynalazł- co za kurwienie historią prawdą- typowo lewackie ofc. jak zawsze ostatnio .

Runchen

Największa i najlepesza z popularnych "platforma" do publikacji materiałów video, ergo- wszystko jest przewidywalnym procesem, czekam aż ją skurwią do tego stopnia że wreszcie na serio pozbędziemy się tego w zasadzie monopolisty i zresetujemy stawkę i wróci normalnośći zdrowa konkurencja.
Sory że brzmi to jak pierdolenie fana konfy- którą gardzę i osądzić jako zdrajców i wrogów Narodu i Ojczyzny się powinno, ale to prawda xD

Runchen

Wow, w pasie frontowym, jakby ktoś zgłębił temat.

Runchen

Jedno pytanie:
Po co się pozbywać arsenu, skoro jest w śladowych ilościach i czy to jest warte wypłukiwania przy okazji większości wartościowych rzeczy z ryżu?
Poza tym ryż zapycha kichy i nie jest wcale tak lekko strawny, wypłukuje sól i ogólnie to nie ma startu do kasz, więc why w ogóle bathering this?
Poza tym nadaję się tylko do gołabków, zupy pomidorowej (jak ktoś lubi taką chójnie zamiast jak człowiek ze świderkami) leczo i jakiegoś azjatyckopochodnego żarcia, no a ile można to żreć?
Ogólnie uważam po sprawdzeniu i przebadaniu tematu ryż za średnio zdrowy, pasożytniczy na cennych zasobach w zamian za niewiele i przeceniany.

Runchen

Minus za:

  • murzyn na początku
  • pierdololo snetymetnalne
  • bez podstaw o niczym i o wszystkim i wgl pierdololo
Runchen

Widziałem, wygląda jak gówno z chińskiego bazaru z którego pewnie i jest tylko obrandowali je: Nokia. A szkoda bo pomysł jest na prawdę kozacko przedni, szkoda ze realizacja to majaki spierdoksa

Runchen

Fajny bit i kompozycja harmoniczna, przyjemne. Świadczy to o dobrym "uchu muzycznym". Aprobuję.
Może być dodane do s/MuzykaRuncheinigala

Runchen

Nic by się nie stało bo w realnym świecie nie ma takiej opcji

Runchen

Fajna nuta, nie za skomplikowana, przypomina mi co ambitniejsze manieczki, łezka w oku xD

Runchen

Dzięki, dobry z Ciebie człowiek, bo już miałem dosyć wbrnięcia w to pierdololo ile i za co