Deykun
g/Gry

Eh wyjebali w CS2 demolkę, eh. Jak nie będzie to pewnie nie będę grał, jedyny tryb co można było w 10 minut zrobić cały mecz i nie było toksyków w chuj, bo nie ma rankingu więc o co się srać.

Deykun
g/Skins

Pherun
g/SłowoDnia

JESTEM DEBILEM

Deykun

@Pherun:
Ale masz świadomość tego, że jesteś debilem to czyni cię lepszym o reszty ludzi którzy nawet nie wiedzą, że są debilami
Pokaż ukrytą treść albo gorszym :/

🐎

Deykun
g/Prawo

Lex Fridman zrobił długi wywiad w chuj (3:44:36) z prawnikiem od rozwodów.

Tu najciekawsze fragmenty według mnie.

https://youtu.be/fUEjCXpOjPY?si=QISKQU60mCyikztT&t=7120 - 1:58:00 - intercyzy
https://youtu.be/fUEjCXpOjPY?si=NNe1SXA-bqRVOAie&t=6466 - 1:47:00 - punkt o prezentach na dzień matki/ojca

Deykun
g/Poradniki

Jestem zdunem tego portalu

Deykun
g/zilog

seba wruć

kakabix
g/rapsy

#travle_usa #104 (3/7) (0 hints)
✅✅✅
https://imois.in/games/travle/usa/

Deykun

#travle_usa #104 (?/7) (1 away)
✅🟥🟧🟧🟧✅🟥
https://imois.in/games/travle/usa/

sens
g/diffle

30.09.2023 – DIFFLE 🇵🇱

7 słów – 41 liter
🟢 18 🟡 6 ⚪ 17

https://deykun.github.io/diffle-lang/ #diffle

Deykun

30.09.2023 – DIFFLE 🇵🇱

4 słowa – 26 liter
🟢 16 🟡 1 ⚪ 9

https://deykun.github.io/diffle-lang/ #diffle

Deykun
g/diffle

29.09.2023 – DIFFLE 🇵🇱

2 słowa – 14 liter
🟢 11 🟡 1 ⚪ 2

https://deykun.github.io/diffle-lang/ #diffle

kakabix
g/FotoHistoria

#travle_usa #103 (3/7) (0 hints)
✅✅✅
https://imois.in/games/travle/usa/

#travle #289 (5/9) (0 hints)
✅🟧✅✅✅
https://imois.in/games/travle/

Deykun

#travle_usa #103 (3/7) (0 hints)
✅✅✅
https://imois.in/games/travle/usa/

#travle #289 (4/9) (0 hints)
✅✅✅✅
https://imois.in/games/travle/

Deykun
g/ThingsHitlerDidWrong

W sumie śmieszne w chuj, że każdy popierający opozycję powinien tankować w chuj żeby na wybory nie było paliwa na stacjach i świetny plan odbił się czkawką. XD

Deykun
g/perkusja

Wciąż aktualne https://strm.pl/e/JWGmd4qo

Deykun
g/reklama

Wychodzi nowy Surface Studio Laptop gdzieś widziałem tiktoka z prezentacji, że szybszy od maka. Pewnie w jednym teście syntetycznym pisanym pod procki intela. bk

Ale z fajnych zmian poza zmianą podzespołów:

  • Dodali USB-A i w sumie, spoko to mi się podoba, teraz jak myszkę chcę ładować to potrzebuje dongla i odpiąć jeden z monitorów
  • wejście na karty sd - shrug

Mam jedynkę od ponad roku, podoba mi się tylko nosiłem ją w wykładzinowo/dywanowym pokrowcu i zauważam, ostatnio, że wiatraczki chodzą częściej i więcej ciepła, boje się, że jakiś szajs wpadł z niego. Jak oglądałem filmik to otwiera się o dziwo dobrze tylko trzeba zerwać stópki i naklejkę imitującą obudowę na ramce więc póki co tego nie robiłem, bo gówno pewnie potem jest efektem tego. Tu nagranie w sumie i tak niebo lepiej niż poprzednie.

W ogóle wcześniej miałem XPS z integrowaną grafiką i surface z kartą miód, nigdy więcej kompa bez opcji gierkowania.

Co do tych wielu pozycji, to nie uzywam tego posredniego, stanu na połowie klawiatury, i piórka też rzadko, w XPS dotyk mnie w sumie tylko irytował, tu lubie i nawet jak nie używam to lubię to, że mogę sobie ten monitorek wywrócić jak fidget spinner, to chyba wynika z tego, że XPS nie miał ramki w ogóle bezeless jeden, a surface ma zdrową ramkę dla tabletu. Jak z chrześniaczko jadę czasami ciapongami i jej robię tablet do rysowania to czujem się jak miljon dolarów.

Ogólnie lubiem, bardziej niż XPS, surface mi podszedł, że chrześniaczce kupiłem 7 pro z dołączaną klawiaturą i on się okazał klapą w chuj, grzeje się jak pojebany na głupim minecrafcie, z jakiegoś powodu piracka instalka photohopa się zamyka sama z siebie na dzień dobry więc to nie wynik zgrzania - niefajnie.

W ogóle wersje z kartą są z RTX 4050 ale są też RTX 4060, RTX 2000 Ada i 64BG ram, ale nie można zamówić w Polskim sklepie microsoft.com. Nie dla Polaka to. Obudowy nie wymienili, więc nie wierzę z moc tych kart, bo moja wersja dużo ciepła wyrzuca.

Deykun

@sens:
W ogóle tylko z RAMu 20bibajtów+ wynika tyle, że dłużej nieskończoną pętle w js liczy jak się człowiek zagapi. xD

Deykun
g/pamiętniczek

Ankieta w pracy "Wynagrodzenie, jakie otrzymuję, jest adekwatne do zakresu moich obowiązków" "zdecydowanie tak/tak/nie/zdecydowanie nie".

"Nie" mogłoby błędnie sugerować, że ktoś zarabia za mało, a nie za dużo. dx

spam_only

Oszczędzam 3 minuty oglądania:

Zagłada Żydów[1][2], również Holocaust[2] lub Holokaust[2] (gr. ὁλόκαυστος holokaustos – „całopalenie, ofiara całopalna”), Shoah, Szoa[2] – ludobójstwo około 6 milionów europejskich Żydów dokonane w czasie II wojny światowej przez III Rzeszę Niemiecką[3][4][5][6] i wspierane w różnym stopniu przez uzależnione od niej państwa sojusznicze[2].

Termin Holocaust, po raz pierwszy użyty w 1895 r. do określenia masakry ormiańskich chrześcijan (1894–1896)[14], pochodzi z łaciny kościelnej: słowo holocaustum jest adaptacją greckiego holókauston, rodzaj nijaki imiesłowu holókaustos („spalony w całości”), od czasownika holo-kautóo („spalam ofiarę w całości”). Pierwotnie był to termin religijny oznaczający ofiarę całopalną, w tym znaczeniu może być stosowane również dziś[11]. Pochodzący z hebrajskiego termin Szoa (hebr. שואה – całkowita zagłada, zniszczenie – transkrypcja angielska: Shoah) nie odwołuje się do pozytywnego, religijnego znaczenia całopalenia. W Polsce używa się ponadto terminu Zagłada.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zag%C5%82ada_%C5%BByd%C3%B3w

Deykun

Generalnie jak ktoś robi coś dobrego propagując wiedze to good for him byle nie było przekłamań, faktyczna staranność, żeby były sprostowania jeśli się jebnie. Jebanie wideo dla jebania chociaż samą treść ciekawostki ma się kompletnie w piździe to nie jest cynizm czy realizm tylko bycie chujkiem, łatwo jest być chujkiem, bo to nic nie kosztuje.

Antyintelektualizm wyznaje 8 na 9 Polaków mijanych na ulicy żaden powód do dumy.