Deykun
g/Gry

Eh wyjebali w CS2 demolkę, eh. Jak nie będzie to pewnie nie będę grał, jedyny tryb co można było w 10 minut zrobić cały mecz i nie było toksyków w chuj, bo nie ma rankingu więc o co się srać.

Deykun
g/Skins

Deykun
g/Prawo

Lex Fridman zrobił długi wywiad w chuj (3:44:36) z prawnikiem od rozwodów.

Tu najciekawsze fragmenty według mnie.

https://youtu.be/fUEjCXpOjPY?si=QISKQU60mCyikztT&t=7120 - 1:58:00 - intercyzy
https://youtu.be/fUEjCXpOjPY?si=NNe1SXA-bqRVOAie&t=6466 - 1:47:00 - punkt o prezentach na dzień matki/ojca

Deykun
g/Poradniki

Jestem zdunem tego portalu

Deykun
g/zilog

seba wruć

Deykun
g/diffle

29.09.2023 – DIFFLE 🇵🇱

2 słowa – 14 liter
🟢 11 🟡 1 ⚪ 2

https://deykun.github.io/diffle-lang/ #diffle

Deykun
g/ThingsHitlerDidWrong

W sumie śmieszne w chuj, że każdy popierający opozycję powinien tankować w chuj żeby na wybory nie było paliwa na stacjach i świetny plan odbił się czkawką. XD

Deykun
g/perkusja

Wciąż aktualne https://strm.pl/e/JWGmd4qo

Deykun
g/pamiętniczek

Ankieta w pracy "Wynagrodzenie, jakie otrzymuję, jest adekwatne do zakresu moich obowiązków" "zdecydowanie tak/tak/nie/zdecydowanie nie".

"Nie" mogłoby błędnie sugerować, że ktoś zarabia za mało, a nie za dużo. dx

Deykun
g/Muzyka90s

Imagine all the pheruns

Deykun
g/strimodlitwa

Szatanie prosimy cię o rozum i godność dla naszego brata Pheruna

Deykun
g/demosceny

Mother of hatred wpis matka zilog

Deykun
g/reklama

Wychodzi nowy Surface Studio Laptop gdzieś widziałem tiktoka z prezentacji, że szybszy od maka. Pewnie w jednym teście syntetycznym pisanym pod procki intela. bk

Ale z fajnych zmian poza zmianą podzespołów:

  • Dodali USB-A i w sumie, spoko to mi się podoba, teraz jak myszkę chcę ładować to potrzebuje dongla i odpiąć jeden z monitorów
  • wejście na karty sd - shrug

Mam jedynkę od ponad roku, podoba mi się tylko nosiłem ją w wykładzinowo/dywanowym pokrowcu i zauważam, ostatnio, że wiatraczki chodzą częściej i więcej ciepła, boje się, że jakiś szajs wpadł z niego. Jak oglądałem filmik to otwiera się o dziwo dobrze tylko trzeba zerwać stópki i naklejkę imitującą obudowę na ramce więc póki co tego nie robiłem, bo gówno pewnie potem jest efektem tego. Tu nagranie w sumie i tak niebo lepiej niż poprzednie.

W ogóle wcześniej miałem XPS z integrowaną grafiką i surface z kartą miód, nigdy więcej kompa bez opcji gierkowania.

Co do tych wielu pozycji, to nie uzywam tego posredniego, stanu na połowie klawiatury, i piórka też rzadko, w XPS dotyk mnie w sumie tylko irytował, tu lubie i nawet jak nie używam to lubię to, że mogę sobie ten monitorek wywrócić jak fidget spinner, to chyba wynika z tego, że XPS nie miał ramki w ogóle bezeless jeden, a surface ma zdrową ramkę dla tabletu. Jak z chrześniaczko jadę czasami ciapongami i jej robię tablet do rysowania to czujem się jak miljon dolarów.

Ogólnie lubiem, bardziej niż XPS, surface mi podszedł, że chrześniaczce kupiłem 7 pro z dołączaną klawiaturą i on się okazał klapą w chuj, grzeje się jak pojebany na głupim minecrafcie, z jakiegoś powodu piracka instalka photohopa się zamyka sama z siebie na dzień dobry więc to nie wynik zgrzania - niefajnie.

W ogóle wersje z kartą są z RTX 4050 ale są też RTX 4060, RTX 2000 Ada i 64BG ram, ale nie można zamówić w Polskim sklepie microsoft.com. Nie dla Polaka to. Obudowy nie wymienili, więc nie wierzę z moc tych kart, bo moja wersja dużo ciepła wyrzuca.

Deykun
g/lego

https://www.youtube.com/watch?v=dnRBtlGXkHk

Deykun
g/Seriale

Skończyłem oglądać "zwariowany świat Malcolma" jako coś do obejrzenia w tle tak sobie, są lepsze seriale imho.