Żeby nie było, że tylko szkaluję maczka.
Jako css developer widzę, że fonty są inne i oceniam je lepiej niż na Windziehttps://youtu.be/9bOw67tXfaM
@Deykun: szkalowanie McDonald's-a obowiązkiem nie przywilejem