Aleks
g/darmowegry

Rotacyjny strajk głodowy to forma protestu, w której uczestnicy nie przyjmują pokarmów, lecz w wyznaczonych odstępach czasu wymieniają się. W ten sposób strajkujący mogą prowadzić długotrwałą akcję (nawet przez wiele tygodni czy miesięcy), nie doprowadzając do skrajnego wyczerpania organizmów poszczególnych osób.
#szukamtowarzyszy

#
AIeks
g/NiewolnicaStrimsaura

Niestety nie wytrzymłem i coś zjadłem, przerywając głodówkę. Zjadłem wszystkie rozumy, jutro zaczynam od nowa #glodowkarestart

#
Aleks
g/Terror

Dziś dzień 0 kcal #glodowkastart

#
Deykun
g/OcieplanieWizerunku

1 koń mechaniczny (dosłownie: 1)

#
xxxxxxx
g/Deykoid

W mojej modelarni są ludzie tak model do przodu, że modele im generuja modele .mdl i przesyłają modele, a czasami jak ktoś chce coś zmodelować to prosi model o zaktualizowanie modelu i odsyła. xd

#
xxxxxxx
g/GlobalOffensive

Ale mnie wkurwia jak ktoś głodówki zaczyna. Dobrze że strm nie ma głodówek

#
xxxxxxx
g/elldo

im dłużej życie trwa, tym kolejne postępy sprawiają mi mniej radości i satysfakcji. Wiem dlaczego. życie obiektywnie jest już bardzo blisko końca, nawet przygotowania pogrzebowe są już zawansowane. Może to wszystko kosztuje zbyt dużo wysiłku i wyrzeczeń. I czasu. Sprawdziłem, że główny fundusz emerytalny, który miał mi pomóc finansowo, jest już aktywny od 7,5 roku. Gdyby podzielić zebraną tam kwotę przez te 90 miesięcy, wychodzi 517 zł miesięcznie. www.pzu.pl/vmpc Czasami zastanawiam się, czy moje życie wyglądałoby lepiej, gdybym w 1998 roku zagadał do Kasi w ogólniaku. Może gdy już będę leżał w grobie, odczuję większą radość. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy obłowili się moim kosztem. Pozwoliło mi to ukryć większość ran, jakie nosiłem w sobie.

#
spam_only
g/ryżowary

Uważajcie co wsadzacie do ryżowaru

#
xxxxxxx

@spam_only: zupun

#
Deykun
g/Komputer

Maczek fajen, okazuje się, że da się zrobić komputor co chodzi cały dzień i nie jest ciepły chuj wie dlaczego.

#
xxxxxxx

@Deykun: zamknij okno

#
Deykun
g/WhoCares

▶︎ •၊၊||၊|။||||။‌‌‌‌‌၊|• 0:10

#
Logika

@Deykun: ale to kiedyś było, że można było konferencje robić jak się miało kilka telefonów na jednej linii

#
sens
g/GlobalOffensive

Ale mnie wkurwia jak ktoś głosówki wysyła. Dobrze że na strm nie ma głosówek

#
Logika

@sens: głosówki są w twojej głowie kiedy czytasz wpisy
bam!

#
xxxxxxx

@Logika: wpisy w mojej głowie

#
spam_only
g/Oswiadczenie

Im dłużej strm trwa, tym kolejne treści i wpisy sprawiają mi mniej radości i satysfakcji. Nie wiem, dlaczego. Strm obiektywnie jest już bardzo blisko swojego końca, nawet prace rozwojowe są już porzucone. Może to wszystko kosztuje zbyt dużo wysiłku i wyrzeczeń. I czasu.

Sprawdziłem, że główna strona strm, która miała mi pomóc rozrywkowo, jest już aktywna od 12 lat. Gdyby podzielić zebrane tam linki przez te 144 miesięce, wychodzi 46 treści miesięcznie.

Czasami zastanawiam się, czy moje życie wyglądałoby lepiej, gdybym w 2014 roku w ogóle nie dołączył do strimoida. Może gdy już wszystko będzie gotowe, odczuję większą radość.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy dorzucili się do treści i wpisów na strm.

#
Logika

@spam_only: strm is love, strm is life

#
Deykun
g/Prawo

Taki stary content, że aż mi sie pandemia przypomniala

#
Aleks
g/RzeczAleksa

Im dłużej projekt trwa, tym kolejne snikpiki sprawiają mi mniej radości i satysfakcji. Nie wiem, dlaczego. Projekt obiektywnie jest już bardzo blisko końca, nawet prace porządkowe są już zaawansowane. Może to wszystko kosztuje zbyt dużo wysiłku i wyrzeczeń. I czasu.

Sprawdziłem, że główna zrzutka projektu, która miała mi pomóc finansowo, jest aktywna bo nigdy jej nie założyłem. Gdyby podzielić zebraną tam kwotę przez 90 miesięcy, wychodzi 0 zł miesięcznie.

Czasami zastanawiam się, czy moje życie wyglądałoby lepiej, gdybym w 1998 roku w ogóle nie obiecał tej rzeczy. Może gdy już wszystko będzie gotowe, odczuję większą radość.

#
Show remaining entries (1 reply)
Aleks

@Logika: Raczej moja ciąża z której urodzi się rzecz

#
Logika

@Aleks: takbyłoniezmyślam

#
sens
g/wpisy

wpis trzy (słownie: trzy)

#
Deykun
g/RokNaSiłowni

Im dłużej projekt trwa, tym kolejne postępy sprawiają mi mniej radości i satysfakcji. Nie wiem, dlaczego. Projekt obiektywnie jest już bardzo blisko końca, nawet prace porządkowe są już zaawansowane. Może to wszystko kosztuje zbyt dużo wysiłku i wyrzeczeń. I czasu.

Sprawdziłem, że główna zrzutka projektu, która miała mi pomóc finansowo, jest już aktywna od 7,5 roku. Gdyby podzielić zebraną tam kwotę przez te 90 miesięcy, wychodzi 517 zł miesięcznie.

www.zrzutka.pl/vmpc

Czasami zastanawiam się, czy moje życie wyglądałoby lepiej, gdybym w 1998 roku w ogóle nie odkrył tej funkcji. Może gdy już wszystko będzie gotowe, odczuję większą radość.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy dorzucili się do kosztów napraw mojego auta. Pozwoliło mi to pokryć większość strat, jakie poniosłem na jego zakupie.

www.zrzutka.pl/zhc2h6

Panie Bartoszu z milionem dolarów na pewno pan odczuje większą radość.

#
sens

@Deykun: $1kk to jest tylko 11k miesięcznie, nie wiem, czy to będzie satysfakcjonująca kwota, biorąc pod uwagę koszty utrzymania toyoty

#
Deykun
g/wpisy

wpis dwa (liczbowo: II)

#
Logika
g/wpisy

wpis jeden (liczbowo: 1)

#
Deykun
g/Jaja

19,99zł za wklejanie bez formatowania na maku

#
Logika

@Deykun: miesięcznie czy rocznie chociaż?

#
Deykun

@Logika: 1 razowo do póki się nie zapsuje

#
Deykun
g/strimoidproblems

Ale jednak z tymi ! to patola tutaj, że się nie da napisać normalnie zdania bez wjebania w spoiler zdania po nim. xD

#
Show remaining entries (5 replies)
sens

@Deykun @sens mówi prawdę, a @Logika blefuje

#
Logika

@Deykun: normalnie pojebane
@sens: udowodnij (tylko szybciej niż Bartosz Ż)

#
sens
g/Przeciwkoantypolonizmowi

Jestem szmatą, zacząłem vibe codować komercyjnie

#
Show remaining entries (1 reply)
Logika

@sens: ty stara ... zmarnowałaś mi 20 lat życia

#
xxxxxxx

@Logika: teraz jeszcze hobbystycznie, kolejny krok do pełni szczęściaaa

#
AIeks
g/elldo

'strm is kill'
'no'

#
Deykun
g/PiekniLudzie

Pierwsza minuta normalnie jak o pieknejfunkcji.pl xD
https://www.youtube.com/watch?v=8HBDE-msUjw

#
sens
g/ArtDeco

AI lmao

#
Deykun
g/SztucznaInteligencja

W mojej firmie są ludzie tak AI hip do przodu, że modele im generuja pliki .html i przesyłają pliki, a czasami jak ktoś chce coś poprawić to prosi model o zaktualizowanie pliku i odsyła.

xd

#