xxxxxxx
g/darmowegry

rzecz to wiecznie rosnący słup soli

Aleks
g/darmowegry

Rotacyjny strajk głodowy to forma protestu, w której uczestnicy nie przyjmują pokarmów, lecz w wyznaczonych odstępach czasu wymieniają się. W ten sposób strajkujący mogą prowadzić długotrwałą akcję (nawet przez wiele tygodni czy miesięcy), nie doprowadzając do skrajnego wyczerpania organizmów poszczególnych osób.
#szukamtowarzyszy

xxxxxxx

@Aleks zmienię cię za tydzień, wytrzymaj

xxxxxxx
g/Deykoid

W mojej modelarni są ludzie tak model do przodu, że modele im generuja modele .mdl i przesyłają modele, a czasami jak ktoś chce coś zmodelować to prosi model o zaktualizowanie modelu i odsyła. xd

sens
g/Przeciwkoantypolonizmowi

Jestem szmatą, zacząłem vibe codować komercyjnie

xxxxxxx

@Logika: teraz jeszcze hobbystycznie, kolejny krok do pełni szczęściaaa

sens
g/GlobalOffensive

Ale mnie wkurwia jak ktoś głosówki wysyła. Dobrze że na strm nie ma głosówek

xxxxxxx

@Logika: wpisy w mojej głowie

spam_only
g/ryżowary

Uważajcie co wsadzacie do ryżowaru

xxxxxxx

@spam_only: zupun

xxxxxxx
g/GlobalOffensive

Ale mnie wkurwia jak ktoś głodówki zaczyna. Dobrze że strm nie ma głodówek

xxxxxxx
g/elldo

im dłużej życie trwa, tym kolejne postępy sprawiają mi mniej radości i satysfakcji. Wiem dlaczego. życie obiektywnie jest już bardzo blisko końca, nawet przygotowania pogrzebowe są już zawansowane. Może to wszystko kosztuje zbyt dużo wysiłku i wyrzeczeń. I czasu. Sprawdziłem, że główny fundusz emerytalny, który miał mi pomóc finansowo, jest już aktywny od 7,5 roku. Gdyby podzielić zebraną tam kwotę przez te 90 miesięcy, wychodzi 517 zł miesięcznie. www.pzu.pl/vmpc Czasami zastanawiam się, czy moje życie wyglądałoby lepiej, gdybym w 1998 roku zagadał do Kasi w ogólniaku. Może gdy już będę leżał w grobie, odczuję większą radość. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy obłowili się moim kosztem. Pozwoliło mi to ukryć większość ran, jakie nosiłem w sobie.

Deykun
g/Komputer

Maczek fajen, okazuje się, że da się zrobić komputor co chodzi cały dzień i nie jest ciepły chuj wie dlaczego.

xxxxxxx

@Deykun: zamknij okno

xxxxxxx
g/Wykop

aaaaaa, vim, Pezet halycynuje w Erywaniu
ctrl + d

xxxxxxx
g/CIA

dzień dobry, poproszę macchizena
ta przyjemność kosztuje 100zl
aha oto skrypt do resetowania macczizena
proszę oto macczizen

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

xxxxxxx

czyta jakiegoś ***** ... xD
@Deykun jjchtskl
https://www.youtube.com/watch?v=TLLu3vcv5hw

xxxxxxx
g/Internet

biegać walczyć i trenować
strims pl musi panować

xxxxxxx

@spam_only a ile nerwów zaoszczędził

xxxxxxx
g/Internet

biegać walczyć i trenować
strims pl musi panować