Aleks
g/darmowegry

Rotacyjny strajk głodowy to forma protestu, w której uczestnicy nie przyjmują pokarmów, lecz w wyznaczonych odstępach czasu wymieniają się. W ten sposób strajkujący mogą prowadzić długotrwałą akcję (nawet przez wiele tygodni czy miesięcy), nie doprowadzając do skrajnego wyczerpania organizmów poszczególnych osób.
#szukamtowarzyszy

xxxxxxx

@Aleks zmienię cię za tydzień, wytrzymaj

sens
g/Przeciwkoantypolonizmowi

Jestem szmatą, zacząłem vibe codować komercyjnie

xxxxxxx

@Logika: teraz jeszcze hobbystycznie, kolejny krok do pełni szczęściaaa

sens
g/GlobalOffensive

Ale mnie wkurwia jak ktoś głosówki wysyła. Dobrze że na strm nie ma głosówek

xxxxxxx

@Logika: wpisy w mojej głowie

spam_only
g/ryżowary

Uważajcie co wsadzacie do ryżowaru

xxxxxxx

@spam_only: zupun

Deykun
g/Komputer

Maczek fajen, okazuje się, że da się zrobić komputor co chodzi cały dzień i nie jest ciepły chuj wie dlaczego.

xxxxxxx

@Deykun: zamknij okno

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

xxxxxxx

czyta jakiegoś ***** ... xD
@Deykun jjchtskl
https://www.youtube.com/watch?v=TLLu3vcv5hw

xxxxxxx
g/Internet

biegać walczyć i trenować
strims pl musi panować

xxxxxxx

@spam_only a ile nerwów zaoszczędził

spam_only
g/meh

meh

xxxxxxx

heh

ajdajzler
g/Katolicyzm

łeb mnie nakurwia

xxxxxxx

@ajdajzler idź do kościoła na mszę niedzielną

ajdajzler
g/Katolicyzm

łeb mnie nakurwia

xxxxxxx

@ajdajzler weź pigułkę

sens
g/NieWiemGdzieToDać

Dla kretynów film
Dla debili mecz

xxxxxxx

@sens: młodzi internauci młodzi kibice

Logika
g/Swiat

ej @sens mamy w końcu naszego człowieka w... Kiedy tam będziesz wiedzieć?

xxxxxxx

@sens nie martw się, dla nas i tak jesteś najlepszym kucem na tym wortalu
!i w jego przyległościach

Aleks
g/banki

Miałem dziś stawiane banki. Trzymajcie kciuki żeby pomgolo

xxxxxxx

@Aleks aleje jerozolimskie czy Plac Trzech Krzyży?

sens
g/CozienaProfdyuktywnoscINfrmtyczn

dostałem pytanie z łatwiutkimi algorytmami, robiłem raczej poprawnie, ale w chuj wolno nie wiem czymu, chyba ze stresu. pierwszy to coś tam poprzestawiać w tablicy w dany sposób, drugie zaimplementować big int

no ale czuję że poszło mi raczej średnio

potem był googliness interview, pytania o rozwiązywanie konfliktów, no to powiedziałem co wiedziałem, ale ogólnie miałem mało takich sytuacji w poprzedniej robocie, więc musiałem pleplać jakieś gówna improwizować aż mi w gardle zaschło

potem zadałem jakieś dwa pytania o to, czy u nich praca w zespole wygląda podobnie czy inaczej, i jak bardzo sformalizowany jest ich dev cycle

no i tyle, nie oczekuję zostania googlersem w najbliższym czasie xD

jessxcze kurwa słów zapominałem padaka eh xd

xxxxxxx

@sens wybacz luzaku, nie wiedziałem, że jesteś w to wczuty.
bacz na słowa, niepotrzebna była twoja mowa.

sens
g/CozienaProfdyuktywnoscINfrmtyczn

dostałem pytanie z łatwiutkimi algorytmami, robiłem raczej poprawnie, ale w chuj wolno nie wiem czymu, chyba ze stresu. pierwszy to coś tam poprzestawiać w tablicy w dany sposób, drugie zaimplementować big int

no ale czuję że poszło mi raczej średnio

potem był googliness interview, pytania o rozwiązywanie konfliktów, no to powiedziałem co wiedziałem, ale ogólnie miałem mało takich sytuacji w poprzedniej robocie, więc musiałem pleplać jakieś gówna improwizować aż mi w gardle zaschło

potem zadałem jakieś dwa pytania o to, czy u nich praca w zespole wygląda podobnie czy inaczej, i jak bardzo sformalizowany jest ich dev cycle

no i tyle, nie oczekuję zostania googlersem w najbliższym czasie xD

jessxcze kurwa słów zapominałem padaka eh xd

xxxxxxx

@sens jeśli nie chciałeś dostać tej roboty, to zapytanie o stopień formalizmu cyklu deweloperskiego było idealnym zagraniem

parlez vous francaise?