Rotacyjny strajk głodowy to forma protestu, w której uczestnicy nie przyjmują pokarmów, lecz w wyznaczonych odstępach czasu wymieniają się. W ten sposób strajkujący mogą prowadzić długotrwałą akcję (nawet przez wiele tygodni czy miesięcy), nie doprowadzając do skrajnego wyczerpania organizmów poszczególnych osób.
#szukamtowarzyszy
Maczek fajen, okazuje się, że da się zrobić komputor co chodzi cały dzień i nie jest ciepły chuj wie dlaczego.
Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD
W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD
dostałem pytanie z łatwiutkimi algorytmami, robiłem raczej poprawnie, ale w chuj wolno nie wiem czymu, chyba ze stresu. pierwszy to coś tam poprzestawiać w tablicy w dany sposób, drugie zaimplementować big int
no ale czuję że poszło mi raczej średnio
potem był googliness interview, pytania o rozwiązywanie konfliktów, no to powiedziałem co wiedziałem, ale ogólnie miałem mało takich sytuacji w poprzedniej robocie, więc musiałem pleplać jakieś gówna improwizować aż mi w gardle zaschło
potem zadałem jakieś dwa pytania o to, czy u nich praca w zespole wygląda podobnie czy inaczej, i jak bardzo sformalizowany jest ich dev cycle
no i tyle, nie oczekuję zostania googlersem w najbliższym czasie xD
jessxcze kurwa słów zapominałem padaka eh xd
@sens wybacz luzaku, nie wiedziałem, że jesteś w to wczuty.
bacz na słowa, niepotrzebna była twoja mowa.
dostałem pytanie z łatwiutkimi algorytmami, robiłem raczej poprawnie, ale w chuj wolno nie wiem czymu, chyba ze stresu. pierwszy to coś tam poprzestawiać w tablicy w dany sposób, drugie zaimplementować big int
no ale czuję że poszło mi raczej średnio
potem był googliness interview, pytania o rozwiązywanie konfliktów, no to powiedziałem co wiedziałem, ale ogólnie miałem mało takich sytuacji w poprzedniej robocie, więc musiałem pleplać jakieś gówna improwizować aż mi w gardle zaschło
potem zadałem jakieś dwa pytania o to, czy u nich praca w zespole wygląda podobnie czy inaczej, i jak bardzo sformalizowany jest ich dev cycle
no i tyle, nie oczekuję zostania googlersem w najbliższym czasie xD
jessxcze kurwa słów zapominałem padaka eh xd