Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

Deykun

@sens:

a swoją drogą na windowsie jaki jest skrót do tej czynności?

Ctrl + Shift + V na poziomie OS już działa

jak ty nawet z cmd Q nie korzystasz xd to co narzekasz, prawy przycisk myszy i bzikaj xdxd

sens gdy ktoś nie używa intuicyjnego + Q do zamykania

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

Deykun
g/Apple

52zł kosztował program, który sprawia, że kliknięcie "x" faktycznie zamyka program, ale ma inne featury i mogłem wywalić appke ktora blokuje otwieranie apple music kiedy klikniemy play, teraz jak powinno odpala Spotify. xD

Deykun

@sens:
Niech trzyma sobie w pamięci, w doku trzyma żeby było wiadomo że jesteś śmieszny xD

Ja ten gówno system naprawie. xD

Deykun
g/Apple

52zł kosztował program, który sprawia, że kliknięcie "x" faktycznie zamyka program, ale ma inne featury i mogłem wywalić appke ktora blokuje otwieranie apple music kiedy klikniemy play, teraz jak powinno odpala Spotify. xD

Deykun
g/Machinarium

Dźwięk odpalania systemu domyślnie włączony i grający nawet jak są podpięte słuchawki xD

Deykun

@sens: ~89 razy

Deykun
g/Machinarium

W ogóle to szkalowanko, bo kurwa ja pierdolę, ale z maczkiem się męczyłem w dwóch pracach i większość tych rzeczy wiem. I już udało mi się lurkować internet bez odkrywania dziwactw.

A w zeszlym tygodniu mi jebnal komputor, a szukanie dobrego laptoka z windowsem na telefonie na gwałt. To ja pierdolę. Też winda mnie zaczynała wkurwiać fest ostatnio z cyrkiem jakim jest docker i odpalanie przez WSL, wcale kurwa nie działa jak powinno.

Deykun
g/Machinarium

Dźwięk odpalania systemu domyślnie włączony i grający nawet jak są podpięte słuchawki xD

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

Deykun

Ze śmiesznych to już 3 razy próbowałem się zalogować, raz założyć nowe konto, i apple mnie pyta o kod z gmaila - dałem, o CVC karty XD - dałem, o numer telefonu i jak podaje kod z smsa to sie wypieradla "cos nie dziala" xD

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

Deykun

@sens:

nieprzymusowo yabai

Rectangle póki co daje radę

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

Deykun

@sens:

chcesz to ci dam skrypt do resetowania triala BetterDisplay xDd

Nawet jeszcze nie ogarnalem ze ta przyjemnosc kosztuje 100zl na maku XD

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

Deykun

Zapomniałem ze żeby zrobić zrzut ekranu do schowka muszę kliknąć Contrlol + Command + Shift + 4 a nie Comand + Shift + 4 xD

Deykun
g/Machinarium

Mackowe kurwy, musiałem zainstalować apkę z githuba żeby mieć prawidłowe scalowanie na ekranach zewnętrznych, bo UI skalować można tylko na wbudowanym ekranie. XD

W ogóle co się googla problem i czyta jakiegoś zjeba "dobrze jest, źle rozumiesz" to aż ślina cieknie żeby opluć mu matkę za wychowanie takiego robaka. xD

Deykun
g/CIA

🍪

Deykun
g/RokStrimoida

Hejto tangodown 503