Deykun
g/Matematyka

💛

Deykun
g/Slowa_z_Moca

p o p u l a r n e j

Deykun
g/Grafika

Żeby nie było, że tylko szkaluję maczka.

Jako css developer widzę, że fonty są inne i oceniam je lepiej niż na Windzie
https://youtu.be/9bOw67tXfaM

Deykun
g/memy

🧑‍💻

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

Deykun

@sens'iku na tetatesa nie kilkałeś iksa zasranego bo nie dziala xd

Deykun
g/Technika

twuj deykun z makiem po tygodniu

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

Deykun

@sens:
ŹLE KLIKASZ, SKRÓTEM MUSISZ, RÓŻNE SĄ, PŁASKA KRZYWA, DOBRZE JEST, NIE ZNASZ SIĘ XD

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

Deykun

@sens:

Alt f4 i wszystko jasne xD

No nie, ale jak twoja babcia kliknie "x" na windowsie to zamknię program. XD

ajdajzler
g/Natura

kiedys byl taki listonosz blogger cos tam sie nazywal powiedz aaaaa kojarzycie on istnieje jeszcze???

Deykun

@ajdajzler: paulo koelo wykopu? https://wykop.pl/ludzie/Old_Postman

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

Deykun

@sens:

a swoją drogą na windowsie jaki jest skrót do tej czynności?

Ctrl + Shift + V na poziomie OS już działa

jak ty nawet z cmd Q nie korzystasz xd to co narzekasz, prawy przycisk myszy i bzikaj xdxd

sens gdy ktoś nie używa intuicyjnego + Q do zamykania

Deykun
g/Machinarium

Wklej bez formatowania to Option + Shift + Cmd + V XD

Zależy od programu of kors XDDDD

Deykun
g/Apple

52zł kosztował program, który sprawia, że kliknięcie "x" faktycznie zamyka program, ale ma inne featury i mogłem wywalić appke ktora blokuje otwieranie apple music kiedy klikniemy play, teraz jak powinno odpala Spotify. xD

Deykun

@sens:
Niech trzyma sobie w pamięci, w doku trzyma żeby było wiadomo że jesteś śmieszny xD

Ja ten gówno system naprawie. xD

Deykun
g/Apple

52zł kosztował program, który sprawia, że kliknięcie "x" faktycznie zamyka program, ale ma inne featury i mogłem wywalić appke ktora blokuje otwieranie apple music kiedy klikniemy play, teraz jak powinno odpala Spotify. xD

Deykun
g/Machinarium

Dźwięk odpalania systemu domyślnie włączony i grający nawet jak są podpięte słuchawki xD

Deykun

@sens: ~89 razy