Żeby nie było, że tylko szkaluję maczka.
Jako css developer widzę, że fonty są inne i oceniam je lepiej niż na Windzie
https://youtu.be/9bOw67tXfaM
Alt f4 i wszystko jasne xD
No nie, ale jak twoja babcia kliknie "x" na windowsie to zamknię program. XD
kiedys byl taki listonosz blogger cos tam sie nazywal powiedz aaaaa kojarzycie on istnieje jeszcze???
a swoją drogą na windowsie jaki jest skrót do tej czynności?
Ctrl + Shift + V na poziomie OS już działa
jak ty nawet z cmd Q nie korzystasz xd to co narzekasz, prawy przycisk myszy i bzikaj xdxd
52zł kosztował program, który sprawia, że kliknięcie "x" faktycznie zamyka program, ale ma inne featury i mogłem wywalić appke ktora blokuje otwieranie apple music kiedy klikniemy play, teraz jak powinno odpala Spotify. xD
@sens:
Niech trzyma sobie w pamięci, w doku trzyma żeby było wiadomo że jesteś śmieszny xD
Ja ten gówno system naprawie. xD
52zł kosztował program, który sprawia, że kliknięcie "x" faktycznie zamyka program, ale ma inne featury i mogłem wywalić appke ktora blokuje otwieranie apple music kiedy klikniemy play, teraz jak powinno odpala Spotify. xD