Fallout 4 czyli Simsy postapokaliptyczne od 10 listopada '15

Bedzie można zbudować dom i zrobić dziecko o cechach rodziców... Ustawiłem wideo na 1:11:00, gdyby nie działało.

9 comments Gry Zian youtu.be 0

Brak powiązanych.
Kuraito

Nie chce mi się oglądać dwóch godzin prezentacji, ale jestem pełen obaw.

Zian

@Kuraito: Przewiń do 1:11:00. Tak ustawiłem, ale u/duxet nie chce naprawić i ładuje się od początku. @duxet plox

lobotomius

@Zian: ale marudzisz a gry jeszcze nie widziałeś. Domy były już w skyrim i były zajebiste. A tutaj dodatkowo będziesz miał merchants.

Zian

@lobotomius: Nawet sklep otworzyć i być może firmę założyć, a nawet filie po mieście rozłożyć. ;> Karawaniarze byli w poprzednich odsłonach. A Skyrim mi w ogóle nie podchodzi.

Dobra, jak ten pieszczoch będzie nieobowiązkowy, tak samo z budową domu, dadzą normalne opcje dialogowe, to przełknę. Chciałbym być na tej prezentacji, poleciałoby gromkie boooooo w kilku momentach.

lobotomius

@Zian: ja myślę że jednak wstrzymajmy się z ocenami przynajmniej do 100 kilku godzin własnego solidnego gameplaya.

Zian

@lobotomius: No, to na pewno, ale pre-order poszedł w czortu (a miał być). Takiego! Najpierw ściągnę sobie demo i ocenię. :>

Zian

@lobotomius: Pip-Boy Edition? Słuszna cena za kilka drobiazgów - £100...

Chujni do końca nie ma. Grafika jest całkiem niezła i jeśli to nie sprawka kompresji wideo, wyszły im świetne "plastelinowe" postacie. VATS jest w dechę, fizyka terenu też. Mutanty fajne (stosunek głowy do ciała).

Jeszcze jedno. Mam nadzieję, że doświadczenie będzie się nabierało bardzo wolno, ale w zamian doświadczenie przeciwników będzie stałe (nie będzie się zwiększało wraz z moim).

lobotomius

@Zian: raz na 8 lat mozna :) bonusy w edycji extra są faktycznie słabe. liczyłem na jakąś fajną figurkę po tylu latach czekania najlepiej jakąś ciekawszą niz ten ostatni bobblehead. no trudno w zamian będę miec chinskiego plastikowego pipboja :)
Jesli czegos mozna bylo tak naprawde spodziewac sie po nowej odslonie fallouta to chyba tylko tego ze bedzie inny niz poprzednie. zmiany nawet po tym co do tej pory zobaczylismy mozna ocenic tylko na plus - gra jest o wiele bardziej rozbudowana i wyglada o niebo lepiej niz poprzednie czesci. jesli juz to byl bym zawiedziony gdyby gra okazala się skrojona z szablonu poprzednich czesci.
co by sie nie zmienilo to gra bedzie swietna rozrywka, to jest bardziej labour of love niz gniot na poziomie EA :)