Apocalypse PAK - Plecak na wypadek apokalipsy

Kliknięcie na dany przedmiot przenosi na stronę sklepu internetowego, gdzie można się w niego zaopatrzyć.

20 comments Survival Writer apocalypsepak.com 0

Brak powiązanych.
Writer

Tak się zastanawiam po co tam jakieś kolekcjonerskie monety? Nad plecakiem, na lewo od nylonowej liny.

Jezor

@Writer: Srebro dobre na wampiry xd

Writer

@Miljarter: Nie, kliknij na nie. Pojawi się strona na Amazonie gdzie można monety kupić.

Miljarter

@Writer: Aaaaaaa, ok nie mam pomysłu do czego to się może przydać

Miljarter

@Writer: z drugiej strony, skoro w postapokaliptycznym świecie walutą były kapsle, to pomyśl co dałoby się kupić za srebrne monety

grzegorz_brzeczyszczykiewicz

@Writer: W takie postapokalipsie kiedy upada cala cywilizacja praktycznie papierowe pieniadze nie maja zadnej wartosci, te na kontach tym bardziej. Kruszec zawsze bedzie cos wart srebro/zloto/bizuteria czy produkty o wysokiej wartosci: leki, papierosy itp

GeraltRedhammer

@Writer Trochę dziwny ten zestaw. Brakuje w nim piły do drewna (można kupić dobrą maczetę z piła z drugiej strony), porządnego noża, ciepłego ubrania, wodoodpornego ubrania, saperki i prawdopodobnie wielu rzeczy których na szybko nie mogę znaleźć.

Jest strzelba zamiast sztucera/karabinu. Tak ma dużą moc, ale na bliską odległość, dalej się nie strzeli, więc jak polować?

Natomiast bardzo ciekawym rozwiązaniem wydaje mi się ten hamak: http://www.amazon.com/gp/product/B001C1UGZ0/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=wwwrapturesac-20&linkCode=as2&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B001C1UGZ0 Niestety nie mogę znaleźć szerszego opisu.

Writer

@GeraltRedhammer: Trafne spostrzeżenia. Zestaw trochę taki rodem z hollywodzkich filmów, teraz zauważyłem. Shotgun lepiej się prezentuje oczywiście. ;)

szarak

@GeraltRedhammer: o masz, to hamak? A ja zachodziłem w głowę co to jest... bo mi wygląda jak urządzenie do zbierania deszczówki :>

Paradygmat

@GeraltRedhammer: Przecież to całkowity absurd i całkiem niezły biznes. Jeśli brać to na poważnie, to ludzie nie do końca zdają sobie sprawę co znaczy słowo "apokalipsa".

GeraltRedhammer

@Paradygmat: Zależy jaką apokalipsę masz na myśli, czy tą Biblijną czy tą z przenośni rozumianą jako wojnę/klęskę żywiołową. Ale fakt, że nawet w tym drugim przypadku ten zestaw nie byłby najlepszym wyborem.

Mnie taki sprzęt interesuje hobbystycznie, bo uwielbiam spędzać wakacje w warunkach polowych.

Paradygmat

@GeraltRedhammer:

Można by to nazwać zestawem surwiwalowym.

bo uwielbiam spędzać wakacje w warunkach polowych.

Wspominałeś o tym kiedyś.

GeraltRedhammer

@Paradygmat: nie tyle wspomniałem co zaproponowałem spływ :-)

Paradygmat

@GeraltRedhammer:

Zgadza się, jednak nie miałem kompletnie czasu.

Writer

@GeraltRedhammer:

Zależy jaką apokalipsę masz na myśli, czy tą Biblijną czy tą z przenośni rozumianą jako wojnę/klęskę żywiołową. Ale fakt, że nawet w tym drugim przypadku ten zestaw nie byłby najlepszym wyborem.

Z ciekawości, dlaczego? Coś oprócz tego co wymieniłeś w pierwszym komentarzu?

GeraltRedhammer

@Writer: Jeśli by miał na myśli Biblijną to nie ma o czym dyskutować, bo wszystko zostanie zniszczone i tylko Bóg będzie mógł uratować ludzi :-)

Writer

@GeraltRedhammer: Ale pisząc "drugi przypadek" miałeś na myśli tą apokalipsę w przenośni, katastrofę/wojnę, tak? O to mi chodzi, no bo Biblijna, to oczywiste. ;)

GeraltRedhammer

@Writer: tak, miałem na myśli katastrofę/wojnę.

Writer

@GeraltRedhammer: Właśnie o to mi chodzi, dlaczego ten zestaw nie byłby najlepszym wyborem na katastrofę/wojnę, oprócz tego co wymieniłeś w pierwszym komentarzu?

//chyba, że w pierwszym komencie wypisałeś większość powodów, tylko pytam z ciekawości