Runcheinigal

Dobry jest, ale za dużo źródeł ognia niepotrzebnie, poza tym ja do swojego od dawna mam dodaną ślufkę, oczko na pas? Nie wiem jak to się nazywa, ale mogę go spokojnie nosić na pasku.
Pomysł z klejem zajebisty, dołożyłem do swojej.

Pokaż ukrytą treśćZ resztą, jest na moim pasie wojskowym WP (piechoty), razem z paroma innymi rzeczami w razie W
Runcheinigal

Aczkolwiek gorsze rozwiązanie futerału moim zdaniem. Mora Companion MG miała lepsze z klipsem na pasek. Praktyczniejsze i lepsze do zastosowań "codziennych". Kiedy często zmieniasz pasek i ubranie.
Ten nóż ma ambicje być prawdziwym bushcraftem i by był, ale jak dla mnie klinga, jak to w Morach, zazwyczaj, oczywiście za krótka o centymetr. A te dłuższe są za długie, bo dobre dla fightera, albo nóż kuchenny- czyli takie huj wie co.

GeraltRedhammer

@Writer Trochę dziwny ten zestaw. Brakuje w nim piły do drewna (można kupić dobrą maczetę z piła z drugiej strony), porządnego noża, ciepłego ubrania, wodoodpornego ubrania, saperki i prawdopodobnie wielu rzeczy których na szybko nie mogę znaleźć.

Jest strzelba zamiast sztucera/karabinu. Tak ma dużą moc, ale na bliską odległość, dalej się nie strzeli, więc jak polować?

Natomiast bardzo ciekawym rozwiązaniem wydaje mi się ten hamak: http://www.amazon.com/gp/product/B001C1UGZ0/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=wwwrapturesac-20&linkCode=as2&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B001C1UGZ0 Niestety nie mogę znaleźć szerszego opisu.

Writer

Tak się zastanawiam po co tam jakieś kolekcjonerskie monety? Nad plecakiem, na lewo od nylonowej liny.