The Myth of Systemic Police Racism

Hold officers accountable who use excessive force. But there’s no evidence of widespread racial bias.

4 comments USA zryty_beret wsj.com 1

strimsVEVO

gówniany artykuł pisany pod tezę, nie jest ważne ile % śmierci z rąk policji stanowią czarni w porównaniu do białych, tylko jaką szansę na śmierć z rąk policji mają bo białych jest kurwa 5x więcej, dodatkowo artykuł nie porusza ani trochę wpływu sytuacji ekonomicznej na częstość popełnianie przestępstw (inb4 ta tabelka że bogaci czarni częściej popełniają przestępstwa niż biedni biali - no nie, ta tabelka to fake, wielokrotnie prosiłem prawaków o źródło z którego to mają i dostałem 3x to samo opracowanie w którym jest prawie identyczna tabelka ale pokazujące szanse na zostanie OFIARĄ a nie sprawcą, trochę różnica co nie?)

zskk

@strimsVEVO: to wytłumacz mi czemu biedni azjaci jakoś mają najniższy współczynnik przestępstw wśród biednych miejszości (bogatych też, ale mniejsza o to). Problem jest z czarnymi. Nawet meksykani są relatywnie spoko (aczkolwiek głośni, nie polecam na sąsiadów)

zryty_beret

@zskk: Ja nie rozumiem co i dlaczego trzeba tu komukolwiek tłumaczyć. Opinia jest jak dupa, każdy ma swoją. Można też strimoidować linki bez żadnej opinii, bez żadnej agendy, ot po prostu strimoiduję linka, dodaję go do jakiejś grupy, a ludzie wgórę- lub wdółgłosują. Może mają przy tym jakąś agendę, może nie mają, jakie to ma znaczenie? Wszyscy umrzemy.

zskk

@zryty_beret

Wszyscy umrzemy.

i tym optymistycznym akcentem.. xÐ