osiwiony
g/Psychologia

Powiem wam sekret, po czym można poznać że ktoś jest jeszcze "dzieciakiem" takim nie dojrzałym i dopiero dorastającym. Np po tym że lubi długo, bardzo długo "trolować" :) *wygłupiać się, dawać śmieszne głupie i inne takie obrazki, są też inne cechy jak np mądrzenie się nie znając praktyki życia.

;pppp

#
derp

@osiwiony: http://media.npr.org/assets/img/2011/09/28/93434191-einstein-tongue_custom-36fb0ce35776dc2d92eda90880022bf48a67e192-s6-c30.jpg pozdrawiam

#
Analfabeta

@osiwiony: Jak na to wpadłeś?

#
osiwiony

@derp: jezdem genus! yeeeaaahhhh ;p

#
osiwiony

@Analfabeta: to że mam czerwone włosy nie oznacza że się przefarbowałam z blondi ;ppp

#
derp

@osiwiony: chodzi mi o to że to nie jest prawda, posłużyłem się przykładem wygłupiającego się einsteina ale w sumie feynman by był bardziej na miejscu

#
osiwiony

@derp: nie jest? no jak nie jest? w większosci przypadków jest, oczywiscie są też dorośli głupcy ;p

#
derp

@osiwiony: jeśli stosujesz niedojrzały jako określenie pejoratywne to oczywiście że tak nie jest, jeśli stosujesz je jako określenie kogoś kto miał tyle szczęścia że nie stał się z wiekiem zgryźliwy to masz rację, a żeby nazywać Feynmana głupcem to trzeba mieć niezły tupet (:

#
osiwiony

@derp: coś tutaj mieszasz, stał się zgryźliwy? nikogo tutaj takiego nie widze na ten przykład, ale widze że ktoś lubi sie wygłupić, każdemu starszemu tak długo by sie nie chciało tak długo, tak mi sie wydaje. Stąd mój wniosek.

#
Writer

@osiwiony: ale teraz mówisz tylko strimsie, a derp raczej o ludziach ogółem. ;)

#
osiwiony

@Writer: no wlasnie tak sie domyśliłem że o czym innym gadamy :)

#
derp

@osiwiony: @Writer: ale na strimoidzie (w przeciwienstwie do portalu seby) siedzą właśnie ludzie

#
Writer

@derp: chodzi mi o to, że osiwiony jako dowód podaje użytkowników strimsa, a to mały zbiór ludzi, zbyt mały, by był dowodem na jakieś twierdzenia o ludzkości, na przykład "jak poznać czy ktoś jest dojrzały".

#
Writer

//nvm, takie luźne rozmyślenia na temat tej dyskusji. :D

#