Kuraito

dyrekcja szkoły

władze

a może tak naprawdę całym światem rządzy dyrekcja szkoły

Został zainstalowany także pakiet WINE umożliwiający bezproblemowe uruchamianie oprogramowania dla środowiska Windows

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

spam_only

W domu jedyny słuszny łindołs, w pracy łindołs, to co to za herezje z jakimiś linuksami

borysses

http://www.mp.pl/artykuly/469 (1998)

Prawie dwie dekady minely a w wiedeńskiej klinice, najlepsii specjaliści nie dali rady uratować pacjenta (i to nader ważnego).

zryty_beret

Po pierwsze: Jak żyć? Żyć krótko. Nawet milionerzy nie dożywają nowego wieku emerytalnego. ZUS przetrwa, a niedługo ogłoszą obowiązek pracy do 75 roku życia.

Kuraito

>weż kredyt w innej walucie niz zarabiasz
>zaskoczenie ze zmiana kursu
>ZŁY BANK OSZÓKÓJE
>zakładaj partie z jednym postulatem i próbuj kazać innym spłacać kredyt

mohairberetka

Zespół Aspergera to nie autyzm.
Artykuł podejrzanie jednostronny, nie rozwija zupełnie tematu choroby dziecka /dzieci?/ i jej objawów, bo opisane zachowania nie są przejawem zespołu Aspergera.. Nie podoba mi się takie tendencyjne i powierzchowne podejście do problemu.

Dominiko

I taki żywot, panie wodzireju. Dupisz pan w pocie czoła, ale na chusteczki, coby ten pot wytrzeć, nie starcza, bo do pracy trza dokładać. O łzach powstających w wyniku upodlenia nawet nie wspomnę, bo to jest normą na "najniższych szczeblach". Ale wiecie co mnie najbardziej rusza? Że miliony ludzi godzi się na to. I pisząc "to" nie mam tu na myśli samej pracy, ale o realia w których takie - jak wspomniany Empik - korporacyjne potworki mają rację bytu.

GeraltRedhammer

Zrobiłem literówkę, @duxet będę wdzięczny jak w wolnej chwili zmienisz "do" na "to"

Vespera

Facet ma rację. Da się tak jeździć samochodami egzaminacyjnymi - ja zdawałam prawko w maju na Hyundaiu i20 i takim autem spokojnie można sobie jechać 50 na czwórce, i jeszcze samo pokazuje strzałką kiedy zmienic bieg na wyższy. Nie zmienia to faktu, że osoba po kursie, przystępująca do egzaminu, nie jest jeszcze obcykana w obsłudze auta i nie robi pewnych rzeczy automatycznie. Np. jazda po dużym rondzie: włączanie kierunków, zmiana biegów, pasów, uważanie na innych uczestników ruchu - musiałam naprawdę się skoncentrowac i pomyśleć o każdej z tych czynności, żeby niczego nie pominąć. A teraz kazaliby mi jeszcze obrotów pilnować. Głupota.
Zresztą teraz jeżdżę dieslem i musiałam się przystosować na nowo, bo toto lubi wyższe obroty i więcej gazu, nie raz mi na początku zgasł na krzyzówce.

Vespera

Oglądam te walki w Lidlu, i tak mi przechodzi przez myśl, że u mnie czegoś takiego nie ma. Na początku grudnia otwierali drugiego lidla, było sporo osób, ale nawet na otwarciu dało się kupić wszystko, co się wcześniej w gazetce wypatrzyło. Nawet tych promocyjnych towarów na następne dni pozostawało.
A i wcześniej inne towary, o które ludzie gdzie indziej się bili, jak buty sportowe, czy markowe wyroby skórzane, można było normalnie kupić, praktycznie bezproblemowo.
Tylko pokrowca na samochód nie udało mi się nabyc, bo nie było już odpowiedniego rozmiaru :( Ale parę tygodni później kupiłam półpokrowiec i też działa.

zryty_beret

@Taku: Zapraszam na strims.pl, tam spam jednodomenowy jest mile widziany.

szarak

Przecież to całkiem niezły wynik, patrząc na podobne współczynniki wielkich organizacji charytatywnych...

Prospero

To jest oczywiście skandal, a TVN jak zwykle kłamie i nawet się z tym nie kryje ale jestem pewien, że nie wyniknie z tego absolutnie nic. Więcej: kolejne wybory wygra PO.

zryty_beret

Artykuł nielogicznie niekompletny. Można wyczytać, że:

postępowanie przygotowawcze pod kątem propagowania faszyzmu lub innego totalitarnego ustroju, nawoływania do nienawiści oraz wyłudzenia Karty Polaka poprzez poświadczenie nieprawy w jej uzyskaniu

pod płaszczykiem studiów, które finansowane są z kieszeni polskiego podatnika, podejmowane są działania mające na celu stworzenie struktur Prawego Sektora w naszym kraju

Co takiego zrobili, że poszły w ruch zawiadomienia i medialne doniesienia? Tego w artykule nie ma. Sieczka.

Volkh

Historia sprzed kilku lat do tego wzór dziennikarskiej rzetelności - tvn.

Vespera

Nic nowego się nie stało. Podobizny fundatorów i sponsorów umieszcza się w kościołach od średniowiecza. Często przedstawiani są oni z modelem budynku
http://www.archeo.udl.pl/wp-content/uploads/2013/03/Maria-W%C5%82ostowicowa.jpg
lub jako niewielkie, klęczące postaci na dole świętych obrazów
http://img543.imageshack.us/img543/3680/vpy8.jpg

osiwiony

kto wygra?
po czy pis? TO samo przez tyle lat! ja pierdole :D

binprogrammer

może zamiast przekazywać sprawę pedagogom i innym tego typu osobom lepiej wdrążyć w przedmioty typu edb,ew. nową stworzyć jak się bronić? Samoobrona niekoniecznie przed atakami fizycznymi, ale też przed agresją werbalną...

Lepiej, żeby sami mogli się bronić niż za każdym razem pomagać im, człowiek musi być samodzielny.

mohairberetka

To są zdjęcia wizualizacji a nie przebudowy. Opakowanie bez cukierka, miernej jakosci w dodatku. Obsesja sadzenia drzew w pojemnikach w polskim klimacie, idiotyczne... no chyba, e ktoś na tym nieźle zarobił?

newinuto

Oj tam, oj tam. Będą się zwykłymi obywatelami przejmować... Zrobi się jakąś głośną kampanię medialną przed samymi wyborami. I tyle.