Kuraito
g/Strimoid

Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png

Kuraito

@akerro: Bo stara Opera to była wspaniała przeglądarka... :3

Kuraito
g/Strimoid

Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png

Kuraito

@zskk: Zaktualizowałem i naprawiło się.

Kuraito
g/Strimoid

Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png

Kuraito

@zskk: Robią. Zaraz pobiorę aktualizacje i zobaczę, czy będzie dalej wybuchało.

Kuraito
g/Strimoid

Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png

Kuraito

@akerro: Hmm... Może to dlatego...

Kuraito
g/Strimoid

Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png

Kuraito

@akerro: Na nocnym to ja nawet nie.

Kuraito
g/BijęSięZLinuksem

Właśnie zainstalowałem Minta. Nie zrobił mi menu do wyboru systemu i nie mogę sobie włączyć Windowsa. A ja bym bardzo chciał.

Kuraito

@akerro: Nie dało boot menu. Ale już sobie naprawiłem.

Kuraito
g/Strimoid

Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png

Kuraito

@akerro: Nic się nie zmieniło.

Kuraito
g/BijęSięZLinuksem

Właśnie zainstalowałem Minta. Nie zrobił mi menu do wyboru systemu i nie mogę sobie włączyć Windowsa. A ja bym bardzo chciał.

Kuraito

@Kuraito: Dałem os-probe i update-grub... Zaraz zobaczę co z tego wyszło.
Może rozwaliłem zupełnie...


Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów coś mi działa na Linuksie!

Kuraito
g/strimoidproblems

Boli mnie dupa, że nie można edytować sidebara w grupie itd.

Kuraito

@osiwiony: Jest bez recepty.

Kuraito
g/BijęSięZLinuksem

√ Nowa płyta główna
√ Nowy RAM
√ Nowy procesor
√ Nowy napęd DVD
To instalować tego Minta czy nie? Wbrew pozorom jest to temat, który skłania mnie do refleksji... :v
Głównie dlatego, że używam paru programów, które nie umieją pod Wine a na Linuksa nie ma odpowiedników.
Da się jakoś wygodniej Virtualboskowaćniż metodą tradycyjną?

Kuraito

@gethiox: Do Windowsa jedyne plyty, jakie mam to gry.

Kuraito
g/Praca

No i elo. Awaria naszej webowej apki zawsze spoko.
Co najmniej raz w tygodniu musi coś się stać.

Kuraito

@osiwiony: Są już all riski, ale głównie OC na komunikację robię.

Kuraito
g/Praca

No i elo. Awaria naszej webowej apki zawsze spoko.
Co najmniej raz w tygodniu musi coś się stać.

Kuraito

@borysses: Nie, ubezpieczenia.

Kuraito
g/Praca

No i elo. Awaria naszej webowej apki zawsze spoko.
Co najmniej raz w tygodniu musi coś się stać.

Kuraito

@shzgfx: W sprzedaży w dużej polskiej firmie z branży finansowej.

Pokaż ukrytą treść Nie chcę się chwalić szczegółami.
Kuraito
g/BijęSięZLinuksem

√ Nowa płyta główna
√ Nowy RAM
√ Nowy procesor
√ Nowy napęd DVD
To instalować tego Minta czy nie? Wbrew pozorom jest to temat, który skłania mnie do refleksji... :v
Głównie dlatego, że używam paru programów, które nie umieją pod Wine a na Linuksa nie ma odpowiedników.
Da się jakoś wygodniej Virtualboskowaćniż metodą tradycyjną?

Kuraito

@gethiox: Bo ma na ATA a w płycie są dziurki tylko na SATA... :<
I nie kupić za 40zł nagrywarki z Lightscribem to grzech. :D

osiwiony
g/Prawo

chciej wymienić prawo jazdy
mieszkaj 300km od zameldowania
usłysz od kobiety z urzędu kominikacji że tylko w miejscu zameldowania. Mówię: przeciez juz nie ma meldunku. Tak ale w naszej ustawie jeszcze nic nie zmienili.
dostań kurwicy na burdel i chaos w papierach, tuskogłupek nie widzi nic złego. Na jaki chuj te kurwy debile jedne pchają się na stołki poliktyka, niech mi tkoś wyjaśni, żeby być opluwanym? nie znasz się na jaki chuj tam leziesz kacapie jebany

jebane kurwa formatowanie

Kuraito

@osiwiony: Nie wiem, czy zadziała, ale powinno:
>zamelduj się tu, gdzie mieszkasz
>zrób nowe prawo jazdy
>jak będzie okazja to zamelduj się tam, gdzie poprzednio
>meldunek jest za darmo i jeśli dobrze pamiętam "robi się" jeden dzień lub od razu
>jakbyś wymienił przed 18.01.2013 to byś miał bezterminowe :< (inb4 super rada kurwo)

Pokaż ukrytą treść Protip: *>*.