Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png
Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png
Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png
Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png
Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png
Właśnie zainstalowałem Minta. Nie zrobił mi menu do wyboru systemu i nie mogę sobie włączyć Windowsa. A ja bym bardzo chciał.
Ej na strimoidzie coś się dzeje, czy porozwalał się, bo tak?
http://i.imgur.com/ba2KU1U.png
http://i.imgur.com/3dwT3Dd.png
Właśnie zainstalowałem Minta. Nie zrobił mi menu do wyboru systemu i nie mogę sobie włączyć Windowsa. A ja bym bardzo chciał.
@Kuraito: Dałem os-probe i update-grub... Zaraz zobaczę co z tego wyszło.
Może rozwaliłem zupełnie...
Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów coś mi działa na Linuksie!
√ Nowa płyta główna
√ Nowy RAM
√ Nowy procesor
√ Nowy napęd DVD
To instalować tego Minta czy nie? Wbrew pozorom jest to temat, który skłania mnie do refleksji... :v
Głównie dlatego, że używam paru programów, które nie umieją pod Wine a na Linuksa nie ma odpowiedników.
Da się jakoś wygodniej Virtualboskowaćniż metodą tradycyjną?
@shzgfx: W sprzedaży w dużej polskiej firmie z branży finansowej.
Pokaż ukrytą treść Nie chcę się chwalić szczegółami.√ Nowa płyta główna
√ Nowy RAM
√ Nowy procesor
√ Nowy napęd DVD
To instalować tego Minta czy nie? Wbrew pozorom jest to temat, który skłania mnie do refleksji... :v
Głównie dlatego, że używam paru programów, które nie umieją pod Wine a na Linuksa nie ma odpowiedników.
Da się jakoś wygodniej Virtualboskowaćniż metodą tradycyjną?
@gethiox: Bo ma na ATA a w płycie są dziurki tylko na SATA... :<
I nie kupić za 40zł nagrywarki z Lightscribem to grzech. :D
chciej wymienić prawo jazdy
mieszkaj 300km od zameldowania
usłysz od kobiety z urzędu kominikacji że tylko w miejscu zameldowania. Mówię: przeciez juz nie ma meldunku. Tak ale w naszej ustawie jeszcze nic nie zmienili.
dostań kurwicy na burdel i chaos w papierach, tuskogłupek nie widzi nic złego. Na jaki chuj te kurwy debile jedne pchają się na stołki poliktyka, niech mi tkoś wyjaśni, żeby być opluwanym? nie znasz się na jaki chuj tam leziesz kacapie jebany
jebane kurwa formatowanie
@osiwiony: Nie wiem, czy zadziała, ale powinno:
>zamelduj się tu, gdzie mieszkasz
>zrób nowe prawo jazdy
>jak będzie okazja to zamelduj się tam, gdzie poprzednio
>meldunek jest za darmo i jeśli dobrze pamiętam "robi się" jeden dzień lub od razu
>jakbyś wymienił przed 18.01.2013 to byś miał bezterminowe :< (inb4 super rada kurwo)
*>*.