daroosoldier
g/muzyka

https://www.youtube.com/watch?v=Om2NuFg2fs8&feature=youtu.be

borysses

@m__b: smieszne

m__b
g/Chillout

No co tam chuje jak poniedziałkowy czilałt?xd

borysses

@m__b: Pierdzem w stolek sluchajac nowego shpongielka.

borysses
g/kura

Pruuuut

duxet
g/strm

no elo

borysses

@m__b: To funkcja premium

ignus
g/liczeDniDoWhoopsa

14

borysses

@ignus: jest nizele

borysses
g/KARATE_MISTRZ

Strimi - det
Krater - det
Quod - przejety przez miedzynarodowke anarchistyczna
Strm - alajf
Kontentika - very alajf

ignus
g/SzukamAtencji

@m__b ale ty już się poddałeś? zawiodłem się :<

borysses

@Wojnar: Ale coraz wiecej zmian pod maska, drutex przepisuje fron i tyl

m__b
g/BólDupy

no jak tam emigranci wykopowi? jadę z minusikami od góry do dołu we wpisomirko - kogoś już dupka piecze?

borysses

@m__b: Strimi? O kuhva musi bardzo lubisz sebe XD

borysses
g/PrawaZwierzat

Ten nizej to pedau.

ignus
g/Strimoid

@duxet Dużo roboty z automatycznym odświeżaniem treści na strimoidzie gdy coś się zmieni?

borysses

@duxet:

najchętniej przepisałbym

Lubisz to suko :*

ToshioSM
g/Diablo

Te całe Diablo 3 ma kompletnie zwalony system lootu. Chuj z faktem, że robisz coraz wyższe GRindy (80->85->90) jak potrafi lecieć gówno. Nawet zwykłe magiczne i rzadkie przedmioty :|. Sądziłem, że od Udręki XIII + wyżej (85-90poziom) powinno lecieć same: legendarne/starożytne legendarne/setowe.

A ten dodatek Nekromanty to jeszcze większy żart. Wycięli typka z dodatku, co widać po bohaterze nekromancie w paru misjach. Bohater jest identyczny jak nekromanta, którego mają dodać.

borysses

@ignus: Dodatki do UFO tez sa niezle. Long War (mod) dodaje nowe bajery i wydluza podstawke trzykrotnie

ignus
g/strimi

Patrzę na wpisy z FB autora strimi i gość ma rozdwojenie jaźni. Pisze jedno, potem usuwa i pisze drugie. Raz pisze, że jest sam, a raz, że ma zespół. Raz obwinia osoby trzecie, że stronka padła na starcie, a później pisze o niedoszacowaniu zainteresowania. I wali okropne literówki co post ;/

borysses

@ignus: seba confirmed

zryty_beret
g/strimi

Dobry wieczór,
Jako, że obiecałem jeszcze większe konkrety dotyczące startu Strimi, opiszę jak to wyglądało z poziomu „backendu” z technicznego punktu widzenia. Kluczową sprawą były problemy na warstwie keszującej. Serwis osadzony jest na kilku mocnych maszynach, które i tak nie zdołały utrzymać ruchu, w większym stopniu trafiającego bezpośrednio do backendu. Po 30 minutach zdecydowana większość użytkowników nie była w stanie się logować/wykonać akcji w serwisie. Ilość zapytań wynosiła kilka tysięcy na sekundę, co skutkowało czasem generacji strony solidnie powyżej 5s. Serwis nie nadawał się do użytku. Maszyny nie wyrabiały, więc postanowiłem, że ściągam Strimi z sieci.

Były założenia na 4 tysiące osób na minutę, a było dużo, dużo więcej. Nie byłem w stanie przewidzieć aż takiego zainteresowania (co z drugiej strony mnie bardzo cieszy). Start Strimi miał taką oglądalność jak by łazik NASA lądował na Marsie ;) Wszystkie konta, które zostały utworzone pozostają, więc nie musicie się martwić, że coś zostanie usunięte. Oczywiście pomijam tutaj spam, który wyląduje w koszu łącznie z kontami ich właścicieli.

Zostanie wprowadzone „bug bounty” i jest to ukłon w stronę programistów, aby dorzucili swoje trzy grosze. Zachęcam do kontaktu jeśli macie jakieś uwagi.

Obecnie wprowadzam poprawki na poziomie zapytań i na warstwach cache. Wyeliminowane zostały już błędy napisane pod wpływem zmęczenia, a warto tutaj dodać, że za Strimi nie stoi grupa ludzi tylko jeden człowiek.

Serwis cały czas testuje spora grupa osób i będzie tak do momentu, aż nie zostaną wyeliminowane wszystkie błędy. W drugiej kolejności dodam wszystkie funkcjonalności, na które brakło czasu i wracamy na sieć. Bardzo bym Was prosił o wyrozumiałość jeszcze przez chwilę. Plan jest na br. miesiąc lecz już bez podania konkretnych terminów.

Zarejestrowani użytkownicy zostaną poinformowani vie email oraz dodam informacje na profile społecznościowe, że mamy Strimi online. Stay tuned, Kamil #strimiMusisz

~ https://www.facebook.com/strimipl/posts/1651448101821888

borysses

@zryty_beret: Warstwa keszujaca, o jak seblem XD

borysses
g/sram

Telegram lezy czy to tylko u mnie?

borysses

@ToshioSM: WUT

http://uk.businessinsider.com/donald-trump-document-telegram-hacked-russia-fsb-2017-1