aplikacja play24 na androida dla klientów Play jest zarąbista :O
szkoda, że takie coś nigdy nie powstanie w UK :<
√ Nowa płyta główna
√ Nowy RAM
√ Nowy procesor
√ Nowy napęd DVD
To instalować tego Minta czy nie? Wbrew pozorom jest to temat, który skłania mnie do refleksji... :v
Głównie dlatego, że używam paru programów, które nie umieją pod Wine a na Linuksa nie ma odpowiedników.
Da się jakoś wygodniej Virtualboskowaćniż metodą tradycyjną?
Ostatnio zastanawiam się nad przeniesieniem z Gmaili na pocztę na jakimś współdzielonym serwerku.
Czy to ma sens? Jak można into ssl?
@only_spam: Dzięki wielkie. No to chyba kupię to konto na linuxpl, bo jest co prawda droższe od hostinghouse, ale za to dużo ciekawsze. :>
Teraz jeszcze muszę sobie wymyślić jakąś ciekawą domenkę. :D
Ostatnio zastanawiam się nad przeniesieniem z Gmaili na pocztę na jakimś współdzielonym serwerku.
Czy to ma sens? Jak można into ssl?
Ostatnio zastanawiam się nad przeniesieniem z Gmaili na pocztę na jakimś współdzielonym serwerku.
Czy to ma sens? Jak można into ssl?
@akerro: Moi znajomi reprezentują heheszki, że uciekam z Gmaila, więc nie są zainteresowani. :v
Za to SSL-a na tym hostingu, co dałem trzeba chyba dokupować. :( Możesz mi coś polecić? Fajnie by było, jakby było tanio.
Ostatnio zastanawiam się nad przeniesieniem z Gmaili na pocztę na jakimś współdzielonym serwerku.
Czy to ma sens? Jak można into ssl?
Czy Poczta Polska może dostarczać sobie listy w takich terminach, jakie uznaje za stosowne? Na stronie poczty czytam, że:
priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00
Podane terminy nadejścia listu są terminami deklarowanymi.
Tymczasem w śledzeniu przesyłki widzę jedną pozycję:
Nadanie przesyłki 2014-08-18 14:2█ UP Legnica ██
Czyli list już trzeci dzień roboczy leży sobie na poczcie w Legnicy. Sytuacja ta powoduje u mnie ból dupy, więc zacząłem grzebać na stronie poczty. Wygrzebałem pismo reklamacyjne, ale w nim na pierwszej stronie są do wpisania różne moje dane, a na drugiej zagninięcie, ubytek i uszkodzenie przesyłki lub ubytek stwierdzony po odbiorze.
Chciałem złożyć reklamację ale jak widać nie mam na czym. Czyli poczta może sobie przynosić listy kiedy chce, a ja nic nie mogę z tym zrobić?
@gethiox: Ja przeprowadziłem śledztwo. Okazało się, że moja paczka już leży od wczoraj u mnie na poczcie, ale gdybym nie zadzwonił, pozostałoby to sekretem. O systemie śledzenia wiem od dawna, ale z jakiegoś powodu w tym wypadku jest w nim tylko ten zapis, który wkleiłem powyżej.
Poczta Polska to zło. :v
Czy Poczta Polska może dostarczać sobie listy w takich terminach, jakie uznaje za stosowne? Na stronie poczty czytam, że:
priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00
Podane terminy nadejścia listu są terminami deklarowanymi.
Tymczasem w śledzeniu przesyłki widzę jedną pozycję:
Nadanie przesyłki 2014-08-18 14:2█ UP Legnica ██
Czyli list już trzeci dzień roboczy leży sobie na poczcie w Legnicy. Sytuacja ta powoduje u mnie ból dupy, więc zacząłem grzebać na stronie poczty. Wygrzebałem pismo reklamacyjne, ale w nim na pierwszej stronie są do wpisania różne moje dane, a na drugiej zagninięcie, ubytek i uszkodzenie przesyłki lub ubytek stwierdzony po odbiorze.
Chciałem złożyć reklamację ale jak widać nie mam na czym. Czyli poczta może sobie przynosić listy kiedy chce, a ja nic nie mogę z tym zrobić?
Czy Poczta Polska może dostarczać sobie listy w takich terminach, jakie uznaje za stosowne? Na stronie poczty czytam, że:
priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00
Podane terminy nadejścia listu są terminami deklarowanymi.
Tymczasem w śledzeniu przesyłki widzę jedną pozycję:
Nadanie przesyłki 2014-08-18 14:2█ UP Legnica ██
Czyli list już trzeci dzień roboczy leży sobie na poczcie w Legnicy. Sytuacja ta powoduje u mnie ból dupy, więc zacząłem grzebać na stronie poczty. Wygrzebałem pismo reklamacyjne, ale w nim na pierwszej stronie są do wpisania różne moje dane, a na drugiej zagninięcie, ubytek i uszkodzenie przesyłki lub ubytek stwierdzony po odbiorze.
Chciałem złożyć reklamację ale jak widać nie mam na czym. Czyli poczta może sobie przynosić listy kiedy chce, a ja nic nie mogę z tym zrobić?
Czy Poczta Polska może dostarczać sobie listy w takich terminach, jakie uznaje za stosowne? Na stronie poczty czytam, że:
priorytet – adresat otrzyma list w następnym dniu roboczym po dniu nadania (D+1) pod warunkiem nadania do godziny 15:00
Podane terminy nadejścia listu są terminami deklarowanymi.
Tymczasem w śledzeniu przesyłki widzę jedną pozycję:
Nadanie przesyłki 2014-08-18 14:2█ UP Legnica ██
Czyli list już trzeci dzień roboczy leży sobie na poczcie w Legnicy. Sytuacja ta powoduje u mnie ból dupy, więc zacząłem grzebać na stronie poczty. Wygrzebałem pismo reklamacyjne, ale w nim na pierwszej stronie są do wpisania różne moje dane, a na drugiej zagninięcie, ubytek i uszkodzenie przesyłki lub ubytek stwierdzony po odbiorze.
Chciałem złożyć reklamację ale jak widać nie mam na czym. Czyli poczta może sobie przynosić listy kiedy chce, a ja nic nie mogę z tym zrobić?
Muahahaha, Galileo do mnie leci :3 Kompatybilna z Arduino plytka od Intela :D Mam plan zrobic sobie drona, ktory bedzie umial latac w bezkolizyjnie w stadzie i bedzie mial detekcje i omijanie przeszkod. Jedna rzecz tylko mnie nieco moze stopowac... Czy C jest duzo trudniejsze od HTML?
Pokaż ukrytą treść XDNo i wygrał M-soft z banksterami :]
Jeszcze nie prawomocnie(trza tydzień czekać na uprawomocnienie) ale banksterzy w pełni uznali moje powództwo także tego...
chyba otworze pożyczki chwilówki, w podłej polsce to jest legalne
"szybka kasa dla ciebie! pożycz u mnie już dziś"*
łatwy biznes!