Wyłączamy 3G w 2023r

Wraz z optymalizacja naszej sieci rozpoczeliśmy proces wygaszania starej technologii jaką staje się 3G. Proces ten chcemy zakończyć w 2023 roku. Na stronie udostępniamy odpowiedzi na najczęstsze pytania dot. tego zagadnienia. Wejdź i dowiedz się więcej.

4 comments Polska n30n t-mobile.pl 0

Brak powiązanych.
szarak

W sumie jakby T-Mobile przy okazji włączyło 5G to byłoby w pytkę. Bo to co teraz jest w stolicy ma gorsze przepustowości i pingi od lte

zryty_beret

@szarak: Istnieje kilka potencjalnych przyczyn tego problemu. Po pierwsze, 5G jest nowszą technologią, więc może nie być jeszcze tak dobrze skonfigurowana jak LTE. Po drugie, 5G wykorzystuje inne częstotliwości niż LTE, co może utrudniać jego przenikanie przez budynki i inne przeszkody.

T-Mobile pracuje nad poprawą wydajności 5G. Firma stale aktualizuje swoją infrastrukturę i dodaje nowe stacje bazowe. Firma pracuje również nad opracowaniem nowych technologii, które pomogą poprawić wydajność 5G

szarak

@zryty_beret: co to za gówniana odpowiedź z chatgpt? ;)

tmobile ma chujowe 5g. Takie są fakty.

zryty_beret

@szarak: Przykro mi, że miałeś tak przykre doświadczenia z T-Mobile. Wciąż rozwijają swoją sieć 5G, więc możliwe, że w Twojej okolicy nie jest jeszcze idealnie. Pamiętaj, że jestem tutaj, aby Ci pomagać.