Podcast Giereczkowy, #7 Czego nie lubimy w grach video? (feat. Badyl)

Elo, najnowszy odcinek Podcastu Giereczkowego wjeżdża na salony ;D Odczytujemy nawet treści z vortalu STRM.PL :) Proszę o feedback :)

4 comments Gry ToyBlackHat giereczkowy.pl 0

Brak powiązanych.
Logika
  1. Dobra jakość nagranego głosu. Propsy. Tylko czasami słychać mlaskanie.
  2. Twój nick lepiej by wyglądał, gdyby go zmienić na TonyBlackHat xd
  3. Trochę za szybko mówisz momentami. W kontraście do gościa, który mówi wolniej i waży słowa, słychać to szczególnie wyraźnie.
  4. Postaraj się unikać błędów językowych, np. nie ma czegoś takiego jak "w każdym bądź razie", jest "w każdym razie" lub "bądź co bądź". Zresztą, czasami mówisz poprawnie "w każdym razie".
  5. Używasz sporo wypełniaczy/wytrychów słownych np. "no i tak, ja chciałem powiedzieć...", "no więc...", "no po prostu...", "bo mówię, no, no...", "bo właśnie...", "no widzisz/no, wiesz/no to wiesz...".
  6. Ogólnie dużo "no" i "wiesz" czy "właśnie".
  7. Nie interesuje mnie zbytnio temat gier, nie wysłuchałem całości, ponad 2,5 godziny trochę mnie przeraża;-)
ToyBlackHat

@Logika: Dzięki wielkie za feedback ;) Masz rację, dokładnie dostrzegam te same błędy które wymieniłeś, i staram się pracować nad tym, szczególnie nad hm... "kulturą" wypowiedzi. Problem jest niestety taki, że na podcaście i tak staram się hamować, w mowie codziennej to dopiero jest tragedia ;D Zreszta idea rozpoczęcia podcastowania była m.in. taka żeby nauczyć się mówić po ludzku, bez siorbania, kurew co 3 słowa i "...yyyy" podczas obmyślania co powiedzieć dalej ;) Jeszcze raz dzięki :)

Logika

@ToyBlackHat: Nieźle Ci to wychodzi Demostenesie, propsy. Odsłuchujesz potem siebie, żeby wyłapać te błędy? Warto je sobie liczyć i sprawdzać potem, z jaką częstotliwością (w odniesieniu do czasu swoich wypowiedzi, nie licząc gościa) się pojawiają. Jeśli jest tendencja spadkowa z odcinka na odcinek, to nic, tylko się cieszyć, że praca nad sobą przynosi efekty :)

Logika

@ToyBlackHat: I jeszcze jedno: czasami warto nawet zawiesić na chwilę głos, niż walnąć błędem. U Twojego gościa w tym odcinku słychać takie starania.