Proponuję teraz te punkty zebrać, zamieścić na jakiejś podstronie pt. "Prowadzone prace" i odptaszać po wprowadzeniu funkcji, żeby nikt nie twierdził, że tu się nic nie dzieje :)
Nienawidzę Grey Knightsów którzy, nie tylko zresztą w mojej opinii, rozwalają uniwersum WH 40k. Animacja jednak świetna.
Przy okazji trochę o inkwizycji w ujęciu historyka dominikańskiego, tomisty, na strimoidzie pojawiła się tu: http://strimoid.pl/c/qVUajm
@Dominiko: Co do samej treści, źródło... Stop syjonizmowi? Ekhem, g/TeorieSpiskowe, wiarygodność bliska zeru (nawet jeśli to jest tylko kopia zaczerpnięta skądś).
Niebawem już dementi Radka Sikorskiego:
To tylko taki skrót myślowy, miałem na myśli tylko i wyłącznie moherowy elektorat Kaczafiego, on jest czysto murzyński.
Ciekawostka: Konstanty Usenko (syntezator i wokal) napisał książkę "Oczami radzieckiej zabawki". Jest to skrócona historia radzieckiej i rosyjskiej sceny mniej lub bardziej niezależnej. Są tu absolutne początki czyli zaczynąjąc od Kina, Akwarium przez Wiktora Coja, Grażdanskaja Oboronę po Nagano i scenę hardbass. Do tego życie w Moskwie, Sankt Petersburgu, Kazaniu itp. Bardzo dobra rzecz, kto się interesuje muzyką trochę bardziej powinien znać.
Jakby co informuje, że znalazłem te materiały.
Jak ktoś chce, to priv. Odpiszę późnym wieczorem.
P.S Pełne spoilerów, pisać na własną odpowiedzialność.
P.S2 Nie podawać dalej.
P.S3 Najlepiej to o to nie prosić.
P.S4 Przejrzałem je i nie dam ich. Dla dobry odbiorcy.