Runchen
g/Runcheinigal

Ja to ogólnie tak sobie myślę że większość tych co chce zostać i zostaje "Nauczycielami", czy tam "Nauczycielczyniami/ Nauczycielcami, nauczylczymi?"
To są w większości ludzie nigdy nie dojrzali, z czymś w rodzaju kompleksu Piotrusia Pana.
Ale to tylko moje wnioski ofc.

#
zryty_beret

@Runchen: jaksiemasz koleszko

#
Runchen

@zryty_beret: Nie rozmawiam z Pisowskimi konfidentami, którzy nie widzeli Swojego błędu i wypaczenia "Doktryny" działania na rzecz Patriotyzmu i Nacjonalizmu, ale dalej próbują udawać "równych ziomali"- chatfu na takich jak ty kacapska świnio.
Poza tym wszystko przewidywalnie w normie.
A przynajmniej lepiej niż u Ciebie kacapska V kolumo

#
szarak

@Runchen: nauczycielami zostają ludzie po krótkich studiach, więc z definicji wszyscy są niedojrzali bo są gnojkami bez doświadczenia. Sam fakt że wybierają zawód bez żadnych perspektyw to potwierdź. Gdzie tu jakąś nowa myśl?

#
Runchen

@szarak: Po pierwsze, to nie gnojki, tylko zazwyczaj: gnojczynie,.. gnoinii? Nie odnajduję się w tych nowych feminatywach, ale nie ważne, po drugie: Dlaczego bez perspektyw? Jak ktoś lubi, to może sie w tym realizować, ja przykładowo po latach przemyśleń żałuję że nie zostałem we wojsku, albo w muzeum, albo jako nauczyciel właśnie. Co z tego ze kasa lepsza, ale człowiek ma takie uczucie że utracił coś co w perspektywie czasu może by było lepsze, albo dawało większą satysfakcję? Wiadomo, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma itp. itd. no ale jednak się pomyliłem?

#