Deykun
g/Machinarium

Z rzeczy co nie lubie ze jak klikam na godzine na maku w rogu to nie pokazuje kalendarza tylko centrum powiadomień

#
sens

@Deykun: psst psst, wiesz że możesz łatwo robić swoje customowe elementy?

#
Deykun

@sens: dzięki ze moge sobie dorobić xD

#
Deykun

@sens: w ogóle do skryptów się jeszcze nie dokopałem, widzę, że walisz do nich konia, ale zapominasz ze ja nie wiem co jest normalnie w tym systemie xD

#