zryty_beret
g/BekaZWritera

Beka z Writera :D
Okazuje się, że @Writer żyje. I ma jakieś osobiste animozje gdzieś z @JesterRaiin, bo tydzień temu wlazł cichaczem na strimoida strm i pobanował go pro forma. Zauważyłem przypadkiem w g/Film, w innych grupach też można dostrzec ten mistrzowski gambit :D

#
Jezor

@zryty_beret: głosujmy za banem dla @Writer.
@spam_only: da się to załatwić?

#
zryty_beret

@Jezor: Ja bym raczej rozważał dezaktywację modów/adminów grup, którzy uciekli z tonącego okrętu. @Writer tu jest tylko przedstawicielem pewnej grupy. Patrz również: scape.

#
Jezor

@zryty_beret: @scape też banował z dupy ludzi w grupach przez niego zajętych, chociaż już się tu nie udzielał i wyraźnie działał w imieniu konkurencji? W jego grupach widzę 0 zbanowanych i nie widzę też grup, w których byłby jedynym modem...

#
zryty_beret

@Jezor: Bo śrutex interweniował. Tutaj @Writer zachowuje się analogicznie, choć na znacznie mniejszą skalę, zatem też wołamy o interwencję.

#
zryty_beret

@duxet ^

#
Karramba

@zryty_beret: są siebie warci, choć Jester troszkę dojrzalszy...

#
zryty_beret

@Karramba: Praktycznie nie znam człowieka. Writera znam tyle co z internetów i... Wiesz dobrze co ;)

#
Writer

@zryty_beret: @Jezor: @Karramba: LOL. Przecież go nie zbanowałem. Kilka tygodni temu sprawdzałem czy działa już tutaj moderowanie, banowanie i inne funkcje, przetestowałem na Jesterze, bo przypomniało mi się, że kiedyś dał mi masowego bana w swoich strimach. Kliknąłem "zbanuj wszędzie" z zamysłem użycia potem funkcji "odbanuj wszędzie". I patrzę - nic się nie stało, nigdzie go nie zbanowało. Stwierdziłem, że na strm nadal to nie działa i poszedłem. xD Przecież nawet nie wyświetla mi go w zbanowanych.

#
Writer

@zryty_beret: Lol, a jednak tym razem wyświetla. Tylko teraz znowu nie mogę go odbanować, nic na to nie poradzę. Jak @duxet poprawi to go odbanuję, ale obecnie nie mogę.

Nie wiem zryty co ci się tak nudzi, że aż strima założyłeś żeby ze mnie się pośmiać, chyba naprawdę mnie lubisz z jakiegoś powodu, cholera wie z jakiego, od dawna podejrzewam, że chyba kiedyś ci nadepnąłem na jakiś odcisk który nadal boli, tylko nie mogę skojarzyć kiedy, a prawie zawsze jestem pokojowo nastawiony :D. Ale ogólnie mnie to też śmieszy, więc spoko. XD

#
Writer

@zryty_beret:

@Jezor: Bo śrutex interweniował. Tutaj @Writer zachowuje się analogicznie, choć na znacznie mniejszą skalę, zatem też wołamy o interwencję.

Nie tak analogicznie, bo funkcję przetestowałem na kimś, kto od dawna tutaj nie zagląda i dobrze wiemy, że nikomu nie zaszkodziłem. Zresztą gdyby funkcje portalu działały prawidłowo, sprawy by nie było, a wszyscy chyba wiedzą, że nie wszystko tu działa jak powinno.

Pozdrawiam

#