Stare ZOO: matki obu...

Stare ZOO: matki oburzone osłami kopulującymi na wybiegu

Do radnej Lidii Dudziak z prośbą o interwencję zwróciły się matki, które przychodzą z dziećmi do Starego ZOO na Jeżycach. Są oburzone tym, że na wybiegu osłów dzieci zobaczyć mogą jak... kopulują zwierzęta.

2 comments PolskieAbsurdy osiwiony epoznan.pl 0

Maria Wasiak sama oc...

Maria Wasiak sama oceni swoją wcześniejszą pracę

Sama jako minister wypłaci sobie pół miliona odprawy za pracę w zarządzie PKP. Będzie też udzielała absolutorium władzom spółki, w których zasiadała jeszcze w ubiegłym tygodniu...

0 comments PolskieAbsurdy newinuto rmf24.pl 0

Mieszkańcy zbudowali...

Mieszkańcy zbudowali most po ulewie. Urzędnicy chcą go usunąć

Mieszkańcy Kasinki Małej wybudowali tymczasowy most, aby mieć dojazd do domów. Starą przeprawę podczas ulewy zniszczyła rzeka. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie domaga się jednak rozbiórki mostu.

5 comments PolskieAbsurdy newinuto rmf24.pl 0

Jest wyrok za zdjęci...

Jest wyrok za zdjęcie z ruletką

Pan Marcin – mieszkaniec Piotrkowa usłyszał wyrok za umieszczenie na swojej stronie internetowej zdjęcia z ruletką. Za „reklamę gier hazardowych” piotrkowski sąd skazał go na 1000 zł kary.

0 comments PolskieAbsurdy dotevo epiotrkow.pl 0

Nalot ABW za faceboo...

Nalot ABW za facebooka

Za krytykę Premiera na facebooku może odwiedzić Cię ABW. Mieszkaniec Elbląga 2 miesiące temu w mocnych słowach wyraził swoją opinię o Donaldzie Tusku

preview 2 comments PolskieAbsurdy akerro youtube.com 1

Przez nieuwagę urzęd...

Przez nieuwagę urzędniczki stracił tożsamość

Różni ich wszystko: wiek, wzrost, postura i życie rodzinne - jeden z nich to ojciec bliźniaczek, drugi to osoba bezdomna. Łączy - to samo imię, nazwisko i imię ojca, a od lutego - przez błąd urzędniczki - także taki sam dowód osobisty.

preview 0 comments PolskieAbsurdy duxet trojmiasto.tv 0

Ekrany akustyczne os...

Ekrany akustyczne osłaniają pustostany i wały. Miażdżący raport NIK.

NIK wytyka błędy przy budowie drogowych ekranów przed Euro 2012. Izba zwróciła uwagę, że ministerstwo transportu oraz GDDKiA w wielu przypadkach mogli wykorzystać inne, tańsze rozwiązania techniczne i organizacyjne, które ograniczyłyby hałas.

0 comments PolskieAbsurdy halotomi dziennik.pl 0