Mówicie co chcecie o wojnach USA ale przynajmniej je robią po angielsku albo z angielskimi napisami.
literalnie.fun 47 6/6
🟩⬛️⬛️⬛️🟩
🟩⬛️⬛️⬛️🟩
🟩⬛️⬛️⬛️🟩
🟩⬛️⬛️🟩🟩
🟩⬛️🟨🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
Pokaż ukrytą treść Miałem na końcu Y i szukałem rzeczownika xD
https://devrant.com/feed/top/month
Czasami sobie wchodzę i czytam. Przynajmniej wiem, że nie tylko mi się zdarza dostawać pierdolca.