VLC oficjalnie najlepszym odtwarzaczem (muzyki i filmów) na Androidzie.
Pokaż ukrytą treść Przy okazji poniższego mi się skojarzyło.Nie znam się, to się wypowiem, tak?
@zryty_beret: A wypowiadam się o odtwarzaczach filmów na Androida?
Pokaż ukrytą treśćPS. Gonemad .cue łyka. :> Pokaż ukrytą treśćA skoro brakuje mu potrzebnych mi funkcji, to jest dla mnie bezużyteczny.VLC oficjalnie najlepszym odtwarzaczem (muzyki i filmów) na Androidzie.
Pokaż ukrytą treść Przy okazji poniższego mi się skojarzyło.@zryty_beret: Chyba nie. Filmów nie oglądam, ale Gonemad Player zjada VLC, jeśli chodzi o muzykę.
Jak ostatnio używałem VLC, to nie umiał czytać tagów z plików *.opus, a ja na telefonie mam większość muzyki w tym formacie.
@zryty_beret: Tylko gdyby w tym HQ jeszcze było to 360p.
Flasha też już nie używam, ale mam wielgachny player, więc jednak różnicę widać.
Dziś dowiedziałem się, że taka bajka dla dzieci jest o burdelu.
http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/aRgKKq7_700b_v1.jpg
@akerro: Ja wtedy też nie wiedziałem. Nie wiedziałem nawet, co to jest i ile tam dać, ale udało mi się wygooglować.
Inna sprawa, że może mieć jakiś router z szerokimi możliwościami konfiguracji. :v
Whoops, looks like something went wrong.
NO MNIE SZLAK GÓRSKI ZARAZ TRAFI
@duxet: napraw mnie g/mod bo wejść nie mogę, editV14: dodając treści też robi WHOOPS
.
Pokaż ukrytą treść NO JEST FORMA NIE POWIEM GZ DAJĘ OKEJKĘ, WIDZĘ AKTUALIZACJE MOTZNO BARDZO JAK NIGDY PRZEDTEM@duxet: Coś nie robi mi się miniaturka z jutjuba.... https://strimoid.pl/c/GYjJd0/protafield-solitaire
Whoops, looks like something went wrong.
NO MNIE SZLAK GÓRSKI ZARAZ TRAFI
@duxet: napraw mnie g/mod bo wejść nie mogę, editV14: dodając treści też robi WHOOPS
.
Pokaż ukrytą treść NO JEST FORMA NIE POWIEM GZ DAJĘ OKEJKĘ, WIDZĘ AKTUALIZACJE MOTZNO BARDZO JAK NIGDY PRZEDTEMJedź! jedź! śmiało on ci zjedzie przecież inni zjeżdżali...
Tak sobie wyobrażam ostatnią konwersację pasażerów golfa, później tylko urwane krzyki i jęki i śmierć.
http://www.tvn24.pl/tragiczny-wypadek-na-krajowej-6-pod-slupskiem-piec-osob-nie-zyje,470662,s.html#autoplay
Niektórzy nie myślą ani kurwa odrobinę i pchają się na czołówkę bo chyba im hamować wstyd.
@M-soft: No nie wiadomo czy kierowczyni wyprzedzała jak głupia, czy też coś jej się stało i zjechała z pasu.
Pokaż ukrytą treść kierowczyni... jakie słowo w ogóle xDWhoops, looks like something went wrong.
NO MNIE SZLAK GÓRSKI ZARAZ TRAFI
@duxet: napraw mnie g/mod bo wejść nie mogę, editV14: dodając treści też robi WHOOPS
.
Pokaż ukrytą treść NO JEST FORMA NIE POWIEM GZ DAJĘ OKEJKĘ, WIDZĘ AKTUALIZACJE MOTZNO BARDZO JAK NIGDY PRZEDTEM