Mieszkam na terenach odzyskanych i w mojej okolicy jest masa różnego rodzaju bunkrów (Wał Pomorski) W lasach do dziś można znaleźć sporo starej amunicji, wszystkie lasy w okolicy są poprzecinane okopami. Młodzi i głupi niejednokrotnie rozpalaliśmy ognisko i wrzucaliśmy tam różnego rodzaju amunicje z czasów II wojny światowej takie jak ręczne granaty czy pociski młodzieżowe.
Szkoda, że wraz ze wzrostem rozdzielczości wyszukiwanego obrazu spada zarazem trafność wyszukiwań :V
Ok... Ja rozumiem karanie. Ja nawet (pomimo tego, że mnie odebrali za hmmm... nieważne!) rozumiem i akceptuję odbieranie prawa jazdy dożywotnio za łapanie za alko drugi raz, ale za przekroczenie prędkości? Gimme a break...
Myślę, że taka partia dostałaby jeden głos. Ja bym na nią zagłosował i może jeszcze jedna moja koleżanka.
so fckn' specjal
propsuje minimalizm
Nie mam siły w tej chwili nad tym myśleć... Jak coś spieprzycie to powiem jak już się doturlam (;
pozdrawiam i keep up the good work
czy moze wzorem reddita wywalic opis i zostawic sam tytul?
@borysses: opis jest opcjonalny, więc powinien moim zdaniem zostać. ;)
Jak ktoś nie chce go wpisywać to przecie nie musi.
@borysses: trochę ciężko określić tak na sucho, bądź błędnie sugerując się obecnym wyglądem. Wolałbym najpierw zobaczyć jak się nowa szata będzie sprawowała i dopiero potem wnieść swoje zastrzeżenia :v
edit: o ten styl chodzi? https://imgur.com/a/kEVYB
- wszystkie wymienione + ilość komentarzy + nowe komentarze (jeśli to zależy od stylu, nie wiem ja się nie znam)
- na tytuł wystarczą 2 linijki, opis można rozszerzyć do 3.
Muzyka strasznie poważna... Wywołała u mnie takie wrażenie, jakby na miasto spadła jakaś wielka bomba i doszczętnie je zniszczyła, a ten film miał być "pośmiertnym" hołdem. Poza tym film śliczny.