Deykun
g/Polityka

W ogóle głosowałem na Lewice, ale beka z ugrupowania które w 4 lata straciło 23 mandaty (49 -> 26) a jeszcze przed stworzeniem koalicji najwięcej się burzy i chce dyktować.

W ogóle po wyborach jak Lewica się odzywa to jako największą swoją porażkę widzi swoją koalicje, a nie to, że w ogóle nie dotarli do wyborców.

#
sens

@Deykun: bez nich ten rząd nie powstanie, więc ma prawo dykjtować

#
sens

@Deykun: lwica ma prawo moralne wprowadzić dyktaturę tolerancji

#
Pherun

@Deykun: where broccoli

#
Deykun

@sens:
No zgadzam się, ale jednak mandatu zaufania nie dostali, jeśli naród miał coś wyrazić w tych wyborach oprócz jebania pisu to jasno wyraził, że bardziej popiera centrum niż lewice.

A wśród tej nie ma żadnej refleksji, że wynik był słaby tylko rzucanie się z liberum veto, bo trzeba aborcje dziś głosować (w kraju w którym opozycja nie ma prezydenta, a TK może wszystko zajebać i po wyniku wyborczym nie mają poparcia).

Mnie to referendum nie bawi, bo prędzej Polak pójdzie na referendum ratować nienarodzone dzieci niż je mordować i połowa Polaków to faceci więc to bardziej sznur na szyje niż szansa, ale to jest jak wygląda nastrój społeczny na ten moment.

Ja bym imho wziął to ministerstwo edukacji czy rodzinny i przywrócił normalność i edukacje seksualną, a z aborcją bym się wstrzymał 2 lata, bo jednak jak ktoś chcę od klubów PSL i 2050 które oba są większe od Lewicy, że oni im zrobią dyscyplinę partyjną swoim posłom i dadzą aborcję w ramach zwykłej większości to jest serio debilem.

#
Deykun

Zandberg miał rację jak mówił przed wyborami, że od wyniku Lewicy zależy jaki ta będzie miała wpływ, i wynik mieli słaby niestety. Jakby mieli mandaty 3D i 3D była w ich miejscu to by faktycznie mieli by jakiś mandat do próby decydowania moralnie za wszystkich o płodach.

A oni teraz próbują wymusić na 2050 i PSL aborcje, a to są rzeczy na które wyborcy tych partii po prostu nie głosowali.

#
spam_only

@Deykun: Lewary mogą się przejechać, bo wystarczy że przelecą paralotniarze z pisu i skończy się rumakowanie.

Ew w jakiś sposób dogadają się nawet z Konfabulacją i też już będzie przeciwwaga. Dużo (a za razem nie tak mało) nie trzeba żeby coś zorganizować (w przypadku Konfy gospodarczo, w przypadku lewicy obyczajowo)

#
Deykun

@spam_only:
Połowa konfederacji wystarczy. dx

No ale to nie jest w ogóle w interesie lewicy, bo pcha koalicje jeszcze bardziej na prawo.

#
Runchen

@Deykun: Wgl. nie kumam jak ktoś inteligętny może głosować na: Konfederację, PIS albo Lewicę- przecież to są spierdoksy największe

#
Runchen

@sens: Czyli Nadtolerancji i Wyższości niższości, oraz dyskryminacji Pozytywnej- uwielbiam, zupełnie jakby przemawiał któryś z nieodżałowanej pamięci Wielkich Przywódców- Lenin, Stalin, albo Mao- cudowne :3

#
Deykun

@Runchen:

Konfederację, PIS albo Lewicę

Pominąłeś 3D, a to są katole, wybór dla wsi która nie może patrzeć na PO - jak dla ciebie to jest jedna z normalnych partii to spoko sobie bierz.

PO jest jakie jest, ja nie mam problemu z głosowaniem na PO. Styl rządzenia Tuska to staramy się trzymać fason i nie robić z siebie idiotów i już za 25 lat będziemy zarabiać tylko 1/2 co Niemiec - no ok rozumiem, że to pod polaczka pisane.

Ja chcę związków partnerski, aborcja jak w reszcie europy jest dla mnie ok, popieram jebanie kościoła i wierzę w globalne ocieplenie tylko Lewica ma to otwarcie na sztandarach i dlatego zagłosowałem, bo kibicuje lewackiemu frontowi tej koalicji a nie konserwatywnemu. Samodzielnych rządów przecież by nie dostali i nie dostaną, bo są niepoważni.

Donald Tusk ma gdzieś każdy z tych tematów, jeszcze wziął swojego adwokata Giertycha mimo deklaracji proaborcyjnych partii i postawił mu ultimatum, że ma wrócić do Polski na wybory - nie wrócił, ale na pewno dyscyplinę partyjną w sprawie związków czy aborcji były szef LPR będzie przestrzegał. Jeszcze chciał go wystawić kurwa z paktu senackiego.

Taka moja logika, ale jak widzisz po moim wpisie nie mam problemu z kiśnięcia z polskiej lewicy.

#
Runchen

@Deykun: Ofc, widzę i szanuję moimo szydery nawet.
ALE!
Lewica to potencjhjalnie gorszy rak od PIS, ponieważ to są ludzie zrzeszeni wokół poparcia LGBT, Socjalu wszelakiego i komunizmu, NWO- Nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy, wpierdalania robaków i trawy- bo mięso jest pase i bee- (bo krowy pierdzą i ubojnie prąd zużywają- tak jakby inne przetwórnie nie zużywały)- chyba że dla bogaczy- to wtedy nie. Ponadto lewica cała jest ponad potrzeby i oczekiwania filofeministyczna- ergo: kolejne naduprzywilejowanie kobiet- jakby jeszcze było mało i gnojenie dalsze mężczyzn ciężko pracujących na ten burdel, oraz przytulenie do serduszka wszelkiej patologi i pasożytów, czyli: emigrantów dzikusów nierobów islamskich, dziwolągów seksualnych ze zwichrowaną seksualnością, wszelkiego lumpenproletariatu niepracującego- ciekawe skąd na to wezmą pieniążki?
Bez obrazy, a w zasadzie i z ostrą obrazą- Trzeba być skończonym idiotą i debilem żeby głosować na Konfederację, PIS, albo Lewicę- i to pomijając problem rozmywania głosów "byle nie na PIS".
Żałosny jesteś w chuj, pojęcia nie masz, wkurwia mnie to że takie miernoty względem samoświadomości i polityki jak Ty i stare truchła i debile mają głos równoprawny normalnym ludziom.
Powinny być jakieś minimalne testy na inteligencję czy kontakt ze światem- przed głosowaniem (mamy technologię do tego przecież).
Na prawo jazdy musisz skomplikowane testy i egzaminy zdać.
Żeby głosować, albo zrobić dziecko nic nie musisz, oprócz osiągnięcia wieku.
Co za debilizm i kpina z rozsądku i godności człowieka!
Wkurwia mnie to wszystko i tyle!
A najgorzej że prukwy i gówniarze jak Ty głosują i jeszcze uciechę mają- kpina z Demokracji i tyle.
Jakby ktoś poczytał jak naprawdę Demokracja powinna wyglądac i zastosował, to może by wrteszcei coś z tego było. A tak mamy co mamy- upadek dominującej kultury i kręgu cywilizacyjnego który ten świat za uszy do przodu pociągnał.
Wiwat kurwa Nowe Średniowiecze, w oklaskach bandy ekoświrów i lewaków dobrowolnie zakładających obrożę wypinających dupska i nachylających mordy do żarcia trawy.
Jak tak ma przyszłość wyglądać- to poprosze postapo i prawdziwy Reset chociaż.
HATFUUU!!Pokaż ukrytą treść na całą lewicę i kurwy świat psujący i do regresu prowadzący! Jakbyś chciał coś z Avonu to nie pisz.

#
ajdajzler

@Deykun: z tą lewicą to imo bradziej skomplikowane. przede wszystkim imo mocno widać, że razemki trzymają się w chuj mocno i być może rozsądnie byłoby odciąć się od koalicji razemkom znowu.

oni chyba liczyli na młodzież (tak samo jak konfa), a okazało się że mlodzi zaglosowali jednak bardziej na KO, wbrew sondażom. i wydaje mi się, że to niei jest kwestia poglądów, a kalkulacji politycznych

ale tak, lewica tak samo jak konfa ma chujowy wynik i w sumie ja, mimo ze lewice popieram, to sie ciesze, ze w sumie skrajne poglady są tonowane i ludzie raczej rozważnie podchodzą do zmian, jednak się tak nie radykalizują 

#
sens

LGBT, Socjalu wszelakiego

@Runchen: a co w tym złego?

#
Runchen

@sens: Jedno i drugie degeneruje społeczeństwo

#