sens
g/sens

jak byłem na studiach, to byłem strasznym dziadem, ale teraz tuż przed kkryzysem wieku średniego (w dzisiejszym społeczeństwie to się wcześniej dzieje, właśniue w okolicach trzydzistki, zresztą ja tam co roku dostaję kryzysu wieku xDDDDD) to mówię wam jakim ja dziadem jestem jeszcze większym

0 znajomych (raz na kwartał może spotkam się z kimś z "Dawnycch czasów" lol), 0 ruchu, 0 czegokolwiek, eh

#
sens

@sens: tzn/. internet i narkotyki są niezłym substytutem, ale ile można, porobiłbym coś nudzi mi się, cały czas pracuje, a nie mam piniendzy, co poszło nie tak

#
sens

@sens: już nawet żadnych śmiesznych grupek w internecie nie ma poza strm, gdzie postuje się raz na tydzień. I wszystko co wychodzi z moich ust i spod palców to narzekanie. jak to przerwać????

#
Deykun

@sens:

wcześniej dzieje, właśniue w okolicach trzydzistki,

Mam wrażenie, że to u nas w itkracji/u specjalistów tak jest, bo koło 30 już masz dochody i możesz być realnie ustatkowany więc masz czas na pytania "co chce w życiu robić" żeby potem zacząć to robić, a u reszty to nadal jest okres 40+ kiedy ustabilizowali budżet spłacają kredyt, ale już wiedzą ile pieniędzy im zostaje do takich pytań.

#
zryty_beret

@sens: jeżeli nie masz na utrzymaniu rodziny nie grozi ci głód nie jesteś tutsi ani hutu i te sprawy to wystarczy że odpowiesz sobie na jedno zajebiście ale to zajebiście ważne pytanie: co lubię w życiu robić.
A potem zacznij to robić.

#