AIeks
g/GeraltRedhammer

Nie jednak nie zmienie avatara to byloby bez sensu

#
Show remaining entries (1 reply)
Deykun

@AIeks:
Aleks oszust, ale w nicku

#
Ferun17

@Deykun: targowica skarżypytów

#
Aleks
g/GeraltRedhammer

Co myslicie o moim avatarze? Moze czas na jakies zmiany?

#
Ferun17

@Aleks: obróć do góry nogami i styknie

#
Aleks
g/GeraltRedhammer

update: stacji od zakupu używałem 1 raz po chuj ja to kupilem w ogole

#
Show remaining entries (2 replies)
Aleks

@sens: wbrew pozorom wcale nie tak długo

#
Pherun

@Deykun: rzecz aleksa nie służy bo nie jstnieje

#
kakabix
g/GeraltRedhammer

We Włocławku natomiast pełno alkoholików

#
Pherun

@kakabix: @sens: weź coś napisz na strm to zaraz zzzabsurdują

#
kakabix

@Pherun: We are strims. You will be assimilated. Resistance is futile

#
GeraltRedhammer
g/GeraltRedhammer

Jeśli nie potrafisz pokonać wroga, spraw aby się do Ciebie przyłączył.

Manewr taki wykonaliśmy ostatnio w Stowarzyszeniu do którego należę. Zagrywka była va banque. Sytuacja trudna i brak kompetentnych a przede wszystkim chętnych ludzi do zarządu. Trudno było go namówić. Udało się. Jeśli zaangażuje się i wykorzysta swoje kontakty, wiele zyskamy i będziemy mieli jednego wroga mniej. Jeśli okaże się Konradem Walenrodem to i tak stary zarząd go przegłosuje.

Jestem bardzo dumny z tego manewru :-]

#
Show remaining entries (7 replies)
HadronsCollidor

@GeraltRedhammer:

Nie tłumaczę. Uzasadniam

aha

#
GeraltRedhammer

@HadronsCollidor:
... i raczej irytują mnie osoby potępiające używanie emotikonek w necie. Używane bez przesady są ok, bo dodają emocje, których mi w tekście pisanym brakuje.

#
GeraltRedhammer
g/GeraltRedhammer

Osiągnąłem swój cel. Dostałem w firmie innowacyjne projekty, bo chciałem nauczyć się nowych rzeczy. Teraz pracuję i zdobywam wiedzę, jestem padnięty. Jeśli chodzi o rozwój to obrałem bardzo dobrą strategię. Jeśli chodzi o komfort pracy najgorszą. Przyzwyczaiłem szefa, że robię więcej i się na wszystkim "znam" (nie znam się, ale to żaden problem skorzystać z internetu i zdobyć informację). On zamiast to docenić i dać mi podwyżkę lub płatne nadgodziny po prostu jest zadowolony. No nic zakończę projekty zdobędę ciekawe wpisy w cv i chyba będę musiał zmienić pracę, bo za bardzo go rozpieściłem.

#
Show remaining entries (1 reply)
GeraltRedhammer

@borysses: Wiedziałem co ryzykuję. Po prostu nie lubię monotonnej pracy, tak więc tak czy siak bym zmieni l firmę jeśli by mnie nie dopuścił do tych projektów.

#
grzegorz_brzeczyszczykiewicz

@GeraltRedhammer:

Przyzwyczaiłem szefa, że robię więcej i się na wszystkim "znam" (nie znam się, ale to żaden problem skorzystać z internetu i zdobyć informację). On zamiast to docenić i dać mi podwyżkę lub płatne nadgodziny po prostu jest zadowolony.

Naprawdę liczyłeś że w tym kraju taka postawa jest nagradzana i doceniana?:>

#
GeraltRedhammer
g/GeraltRedhammer

"Allach akbar", czy "Bóg jest wielki"? Niby po przetłumaczeniu te słowa oznaczają to samo, ale zupełnie inaczej je odbieram. Do tej refleksji skłonił mnie ten artykuł

#
Show remaining entries (2 replies)
andrzej_gownooki

@GeraltRedhammer: podobno po polsku krzyczał, ale nie ci z tvnu zawsze źli

#
HadronsCollidor

@GeraltRedhammer: Tak naprawdę to krzyczał jebać Tuska i jego rzont, ale wiadomo - TVN

#
GeraltRedhammer
g/GeraltRedhammer

\Dzisiaj najlepszym artykułem robiącym wodę z mózgu jest:[Czy są pozytywne strony zmian demograficznych w Polsce?

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_finansowy/news/czy-sa-pozytywne-strony-zmian-demograficznych-w-polsce,1995825,5434?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox](http://biznes.interia.pl/raport/kryzys_finansowy/news/czy-sa-pozytywne-strony-zmian-demograficznych-w-polsce,1995825,5434). Dowiecie się z niego, że starzejące się społeczeństwo prowadzi do rozwoju PKB, oraz nowych gałęzi przemysłu.

Ze względu na starzejące się społeczeństwo bardzo zyskają sektory związane z szeroko pojmowaną ochroną zdrowia, jak producenci lekarstw, hurtownicy farmaceutyków, apteki, szpitale, domy spokojnej starości, być może nieznane nam jeszcze - kliniki wszczepiania organów (zarówno sztucznych, jak i wyhodowanych naturalnie). Paradoksalnie zatem, zamiast wieszczonej wszem wobec zapaści gospodarczej, będziemy mieli prawdziwy rozkwit nowych gałęzi gospodarki, przyczyniających się do wzrostu PKB i spadku bezrobocia. To właśnie ten czynnik może spowodować, że zaczną powracać do kraju emigranci. Zamiast pracować na zmywaku będą mogli dostać bardziej prestiżową pracę w biurze firmy farmaceutycznej lub w concierge ekskluzywnego domu bezpiecznej starości. To tylko jeden z praktycznie samych kwiatków jakie są w tym artykule.

#
Show remaining entries (3 replies)
borysses

@GeraltRedhammer: I dalej masz problemy z poprawnym używaniem cytatów :) Na szczęście wizualny edytor markdown pojawi się za raz po tym jak wyjdzie wersja beta serwisu z nową nazwą ;)

#
GeraltRedhammer

@borysses: To przyzwyczajenie z Wykopu. Gdyby tutaj dodawało się zupełnie inaczej to problemu by nie było. A tak człowiek wklepuje z przyzwyczajenia i wychodzi takie coś.

#
GeraltRedhammer
g/GeraltRedhammer

Doszedłem do wniosku, że chyba nie ma sensu zadręczać was moim subiektywnym zdaniem na różnych kanałach, zwłaszcza w sprawach które mnie irytują. Dlatego stworzyłem ten kanał, jeśli drażni was jojczenia, krytyka, ironia i próbowanie zmieniania rzeczywistości na trochę lepszą to po prostu ten kanał zbanujcie.

#
Show remaining entries (2 replies)
Writer

@GeraltRedhammer: No chyba, że tak. Ja jednak nadal uważam, że to niepotrzebne. Tym bardziej, że w tej chwili serwis nie ma aż tylu użytkowników i aktywność w określonych grupach jest potrzebna, nawet jeśli to narzekanie na dane tematy.

#
dotevo

@GeraltRedhammer: Blog? :-P Dobry pomysł.

#