Logika

fajne, naprawdę (nie tak jak ten co pisze "fajne" wszędzie)

Logika

dowód wart tyle co papier na którym go wydrukowano

zryty_beret

Dejkunik, widzę, że dużo na tiktoczku siedzisz xd
Raz, siedząc na kiblu w pracy, sprawdziłem jak "to" działa. Odpaliłem jutubowe szorty i chuj mnie strzelił. Paskudnie wciąga, pożera czas i nie wiesz nagle, co się dzieje, a przerzucasz jak głupi jeden za drugim. Poczułem do siebie obrzydzenie i nigdy więcej.

spam_only

Oszczędzam 3 minuty oglądania:

Zagłada Żydów[1][2], również Holocaust[2] lub Holokaust[2] (gr. ὁλόκαυστος holokaustos – „całopalenie, ofiara całopalna”), Shoah, Szoa[2] – ludobójstwo około 6 milionów europejskich Żydów dokonane w czasie II wojny światowej przez III Rzeszę Niemiecką[3][4][5][6] i wspierane w różnym stopniu przez uzależnione od niej państwa sojusznicze[2].

Termin Holocaust, po raz pierwszy użyty w 1895 r. do określenia masakry ormiańskich chrześcijan (1894–1896)[14], pochodzi z łaciny kościelnej: słowo holocaustum jest adaptacją greckiego holókauston, rodzaj nijaki imiesłowu holókaustos („spalony w całości”), od czasownika holo-kautóo („spalam ofiarę w całości”). Pierwotnie był to termin religijny oznaczający ofiarę całopalną, w tym znaczeniu może być stosowane również dziś[11]. Pochodzący z hebrajskiego termin Szoa (hebr. שואה – całkowita zagłada, zniszczenie – transkrypcja angielska: Shoah) nie odwołuje się do pozytywnego, religijnego znaczenia całopalenia. W Polsce używa się ponadto terminu Zagłada.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zag%C5%82ada_%C5%BByd%C3%B3w

sens

Koniec i bomba a kto słuchał ten dziwaczna trąba

ToyBlackHat

Gorzej Panie Marszałku, jakiś ananas wrzucił to na strimsa ;)

Aleks

Czemu oni mordy na pol ekranu daja w filmikach

spam_only

Ależ mnie irytuje ostatnia moda na yt dotycząca filmików, ta pseudo dynamika, byle mrygało i dużo się działo, strasznie mnie to drażni.

Aleks

Powiązane to trochę taki wykop na niezalogowanym

Runcheinigal

Jak tak znowu czytam początek, to widzę że dalej sądzę że to był pedał, ruchacz, non stop na wiagrze i ruchacz niesporzyty- taki Conan, c'nie? :D
Ile Treści, soo Epic, soo Hero, soo Engientwhan
Bardzo kurwa polecam, poczytać, pomyśleć- nie mam z kim o tym już pogadać.
A stroy o zielsku jest w pytę, bo to tak jakby szedł po zielone i zdobywając je był upalony.

Język jest trudny, wiem, ale chodzi o Treść i "przekaz"- czy jak tam. This is the fuckin masage from past, czy jak tam. Tak to czuję, tak to widzę.

Runcheinigal

Co ciekawe już na początku, można zauważyć autoreklamę wydawcy tej wersji- czasy się zmieniają- ludzie nie ;)

Karramba

Kiepski tytuł.

Pokaż ukrytą treśćbardzo proszę bez urazy :)

Czucie się źle czy dobrze z racji swojej narodowości jest skrajnie głupie. To tak jak czuć się dumnym z bycia mężczyzną czy kobietą, miało się na to równie wiele wpływu, podobnie miało się równie wiele wpływu na osiągnięcia przodków należących do danej narodowości czy płci.

To jest wpędzanie ludzi w zbiorowe kompleksy zupełnie zatracając istotę należenia do danej narodowości/społeczności.

Volkh

Gdzie ta imponująca akcja komandosów? Atakowali jak zwykła piechota tyle że walki były zacięte i odparli kontratak batalionu piechoty górskiej. Niemcy zresztą sami się wycofali.