These tiny ships hav...

These tiny ships have a serious purpose [ENG]

At Port Iława in Poland, pilots and captains of massive ships train on 1-to-24 scale ship models: and I got to drive one. ■ The Ship Handling Research and Tr...

preview 4 comments Transport Deykun youtu.be 0

Poseł konfederacji wynosi choinkę z sądu

Chodzenie jako publiczność do sądu w ramach rozrywki się opłaca, co się podziało w budynkach sądu SR i SO w Krakowie. Grzegorz Braun chciał wynieść choinkę(!). Na bramkach został zatrzymany tak samo jak mienie sądowe

preview 0 comments Transport duxet twitter.com 0

25-latek ukradł tram...

25-latek ukradł tramwaj i jechał z Katowic do Chorzowa

Wczoraj w nocy na trasie między Katowicami a Chorzowem jeden z motorniczych zauważył tramwaj linii 33, którego według rozkładu nie powinno być. Okazało się, że 25-letni mężczyzna ukradł tramwaj w Katowicach i jechał nim do Chorzowa zabierając pasażerów.

1 comment Transport duxet brd24.pl 0

Nowy samolot - gigan...

Nowy samolot - gigant od Boeinga

Boeing stworzył nowy, gigantyczny samolot pasażerski. Maszyna jest tak duża, że na lotniskach będzie musiała... składać skrzydła.

0 comments Transport newinuto rmf24.pl 0

Polski Bus inwestuje...

Polski Bus inwestuje w nowe trasy i autokary

Trzy nowe miasta, do których dojadą charakterystyczne czerwone autobusy to Szczecin, Gorzów Wielkopolski oraz Wilno. Stolica Litwy będzie piątym po Berlinie, Pradze, Wiedniu i Bratysławie zagranicznym przystankiem Polskiego Busa.

0 comments Transport akerro bankier.pl 0

Będzie pociąg Londyn...

Będzie pociąg Londyn - Marsylia. 1200 km w 6 godzin

Od przyszłego roku pociągi Eurostar kursować będą ze stolicy Wielkiej Brytanii do Marsylii. Poinformował o tym operator we wtorkowym komunikacie. Pociąg blisko tysiąc dwieście kilometrów pokona w 6 godzin i 15 minut.

0 comments Transport zryty_beret rynek-kolejowy.pl 0