Zian

X-Files w mym sercu na zawsze.

Zian

Wot dyplomacja.

Zian

Nadal między Rosją, a Niemcami, eeech.

Zian

Fajna animacja, taka niezoptymalizowana.

Zian

Very nice!

Zian

Skala fajna, ale komentarze mogli sobie darować.

"No single human needs or deserves this much wealth." Chlip, chlip.

Zian

Piękny głos i piękna kobieta.

Zian

Youtube wprowadził jakiś CUE sheet. Fajnie.

Zian

Yeah baby, bring it on!

Zian

Siedzę i kisnę. Już myslalem, ze ludzie jeszcze bardziej poloza lache, a to tylko serwis wzmocnilo.

Zian

Zapowiadają się świetne zdjęcia i gówniane wszystko inne. Zupełnie jak (tfu!) Prometeusz.

Zian

Uwagi:

  1. Maksymalna grubość dysku 2,5'' dla NUC-a to 9,5mm, co oznacza, że odpada wiele innych - grubszych i o większej pojemności.

  2. Tylko DisplayPort (w wersji 1.2) obsłuży 4K (3840x2160) w 60Hz. HDMI (wersji 1.4a) obsłuży tylko do 2K (2560X1600) w 60Hz. http://ark.intel.com/products/84984/Intel-Core-i5-5250U-Processor-3M-Cache-up-to-2_70-GHz

  3. Pokrywki są wymienialne i teoretycznie zapewniają kolejne złącza USB 2.0, NFC, VGA i dodatkowe urządzenia jak np. tuner TV, ale gdzie to kupić, tego nie wiem. Nawet pokrywki w innym kolorze czy wzorze nie ma. http://download.intel.com/support/motherboards/desktop/sb/nucreplaceablelids.pdf

  4. NUC można zamontować na uchwycie VESA, ale wiele monitorów ma zajęte VESA na swoje stojaki. Jedno z rozwiązań - podwójna płytka VESA: SilverStone MVA01.
Zian

Tak się patrzę na te grube "ramki" wokół okna menadżera i sobie myślę, że lepiej by to wyglądało gdyby wprowadzić takie obramowanie niezmaksymalizowanych okien.

Zian

Tylko menadżery offline!

Zian

Fajny też był zwiastun "Prometeusza" Scotta, a wyszło DNO i groźby wobec reżysera. Nie mogę przeboleć, że tak spierdolił sprawę.