Siedziałem w domu i wysmiewalem ludzikow wciaz siedzacych na IE :) Z Mozilla od czasów... Mozilli :)
Oto zadaję cios w serce makowcom, którzy śmią twierdzić, że OS X jest czystym systemem posixowym. Gińcie.
Ja stawiam w pracy kubek z herbatą lub innymi rzeczami które chce lekko ogrzać przy wylocie chłodzenia lapka :-P
Chyba będę musiał zagrać w to Crazy czy tam Incredible Machines, bo słyszałem, że dobre, a ta gierka jest fajna.
Jak wiadomo, na Czerskiej pracują najinteligentniejsze jednostki dziennikarskie w kraju. Najbystrzejsze, najpiękniejsze. Jeśli fakty przeczą temu, co oni napiszą, tym gorzej dla faktów.
@akerro: Nie dobijaj ludzi kalkami językowymi. W języku polskim plaga to może być egipska, z angielskiego "plague" odnośni się zarówno do plag egipskich (dziesięć plag egipskich, plagi biblijne), jak i do dżumy (czarnej śmierci). Tutaj ewidentnie użyte jest "plague" w kontekście zarazy, choroby (która miałaby wytrzebić ludzi) a nie w znaczeniu plagi, klęski (nieszczęścia, np. klęski żywiołowej na dużą skalę).
@duxet: Niektóre media donosiły, że jest ich kilkaset, około pięciuset do tysiąca. Wybiórcza odtrąbiła BEZ KOZERY POWIEM TYSIONC PIŃCET!
edit: Ups, nie zauważyłem, że tego screena też dodałeś jako oddzielną treść :)
To <death> wygląda jak XML-owo HTML-owy znacznik. Nadto nieśmieszne, suche i czerstwe w swej wymowie.
Pokaż ukrytą treść смерть шпионам
Mac to taki upośledzony kuzyn... niby jest częścią rodziny, niby sie go zaprasza na imprezy rodzinne, ale ogolem sie udaje ze go nie ma i sie go wstydzi :D