U nas najwięcej osób (6%) było niezdecydowanych, czyli pewnie miało to w dupie. Widać jak bardzo to się na nas odbija w wyborach i polityce generalnie...
Ja się nie czuję obywatelem UE, jako porządny człowiek nie chciałbym należeć do żadnej zbrodniczej organizacji.
Tak z naszego podwórka:
Płacąc w kasie samoobsługowej za owoce, lub warzywa wbij je jako cebulę: +tanio, +nikt nie zwróci uwagi, - stajesz się (dosłownie) cebulakiem.
Pozdrawiam (;
Zawsze bardzo łapię ból dupy o publikowanie takich danych, bo klienci obrywają za to, że firma ma dziurawe zabezpieczenia.
Na zrzucie ekranu, aktywność fizyczna jednej z osób:
babinkton
Szukam trenera babinktona, chcę się zapisać na zajęcia.
Architekt przestrzeni chyba oszukiwał na studiach.