Tego wpisu nie da sie przeczytać na smartfonie. Dochodze do pierwszego paragrafu wyznania wiary i wszystko sie robi biale. Probowalem na dwóch przeglądarkach. Ja winie responsywny dizajn - straszne gówno :/
Oglądam już z 10 minut, a koleś dalej daje się złapać na ten sam trick - musi być na prawdę łatwowierny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O w dupsko. :O
Za moich czasów takich pieśni na niemieckim nie było.
@Morf zobacz sobie co robią te przyciski po prawej... sortuję listę grup najnowsze/najczęściej subskrybowanego. to na górze jest do treści.
innymi slowy ruscy w latach 60tych mieli pociąg co szybciej jezdzil od czegokolwiek u nas do tej pory :D
Czy używanie TC 7.1a jest bezpieczne? Na mojej ulubionej stronce z instalkami figuruje jako najaktualniejsza wersja.
Ale głupi tytuł treści.