o jaaaaa... jak ja dawno warsowa nie widziałem :D
btw. jak ktoś lubił mody quake typu CPMA "promode", to poczuje się warsow niemal jak w domu :> Podobna fizyka.
"Jak będzie wyglądać III wojna światowa nie wiem.. Wiem natomiast że następna będzie na kije i kamienie"
~Albert Einstein
Nie chce mi się już walczyć z formatowaniem strimoida... do wstawek kodu to jest koszmar, więc daję powiązane z wklej.org :>
WRESZCIE! WSPANIALE! VIVA la STRIMOIDDO!
ale oczywiście wciąż postuluję za docelowy połączeniem komentarzy i odpowiedzi na nie w jedną podstronę @duxet :D
@akerro Od co najmniej 7 miesięcy...
http://strimoid.pl/g/RowerowyRównik g/RowerowyRównik
@duxet, nie linkuje mi do grupy :(
U Ruskich bardzo popularne jest suszone mieso. Stary z delegacji przywiozl ryby suszone, kalmary i wolowine. Bylo bardzo dobre.
@banmar dodaj częściej już podpowiedzi bo coś ciężko to idzie, w sumie to nikt nawet nie strzelał