wykopki

Za duzy balagan sie stworzy: sidebar, wiki, ogolny FAQ - nie bedzie wiadomo gdzie szukac informacji.

gethiox

Dziękuję za słowa uznania, bardzo mnie to cieszy.
@jkl: to zastępczy pokój po siostrze był wtedy, tapetowane to było naście lat temu a po kiego teraz wydawać kasę i jeszcze siedzieć przy tym kilka godzin by pomalować_ściany/zmienić_tapetę :v

_lechu_

Jak ich słucham to nie mogę się oprzeć wrażeniu, że koleżka ma wokal jak kapitan bomba/figo fagot.

jkl

Niezla masz tapete w pokoju :D Tak poza tym, ze wymiatasz..

lothar1410

A do wyznaczania trójkątów używano tego: http://odkrywca.pl/forum_pics/picsforum24/img6905ara9.jpg

stawał sobie tam na szczycie taki pan z teodolitem i cisnął 30kilometrowy pomiar

osiwiony

nowa wersja? bo są dwie na yt, ale ta najlepsza :)

osiwiony

Dodatkową komplikacją może być to, że nie do końca jest jasne w którą stronę te bezpieczniki instalować. Ja robiłem próby na ucho i choć zmiany były niewielkie, to jednak w każdym urządzeniu znalazłem optymalny kierunek instalacji bezpiecznika.

osiwiony

nic się nie zmieniło, no może trochę.... wygląd :D

szarak

@lothar1410: rozwiń. Wybrać w ogóle? Per grupa?

Dlaczego nie chcesz miniaturek? :D

wykopki

jest wiecej dynamiki, szczegółow i lepszy wykop na basie

Ja tak mam po kilku piwach xd

akerro

Strims przebił dno, ale uparcie dalej spada

wprowadzając nowe standardy!

rdzen

Taka sama profanacja jak w przypadku nowego Tomb Raidera. Jakoś tak mi się skojarzyło, bo nowy TR ma niewiele wspólnego ze starą Larą i jest to podobny zabieg, czyli żerowanie na znanym i pewnym produkcie.

sens

15 kwietnia urodził się także (205 lat temu w Szczecinie) twórca podstaw algebry liniowej - Hermann Grassmann.

więcej o tym, jak to Grassmann wymyślał przestrzenie liniowe

wykopki

@akerro: cos z URLem jest nie tak, brakuje dwukropka

borysses

Po przebadaniu każdego chętnego, informacje na temat jego zdrowia będą mu udostępnione po zalogowaniu się na stronie projektu. Nie udzieli ich więc żaden lekarz czy pielęgniarka, bo to nie oni będą "badać" kondycję naszego ciała.

Piękny projekt. Nic tylko dać się "zbadać" i wrzucić do bazy danych... No, ale przecież chodzi o zdrowie a nie o zarabianie XD

Kuraito

Dodam tylko, że płytę odkryłem w zeszłym roku i do dzisiaj nie mogę się nadziwić, że przeoczyłem ją za czasów gimnazjum. W każdym razie polecam. Resztę albumów niekoniecznie.