@Jasiek: Czyli jednak nic oprócz miejsca do spania się nie zmieniło i nadal nie można się wcisnąć na prelekcje :/ Gdzie te czasy sprzed 8 lat kiedy było po 1000 osób... A Szczecin nie jest ani smutny ani wioską z tramwajami. Powiem więcej - Poznań (ani w sumie żadne inne duże miasto w Polsce) nie dorasta mu do stóp.
Do zobaczenia na Polconie jedynym sensownym konwencie na tą chwilę.
To jest wersja 2.0 tego narzedzia, uruchomiona wczoraj. Wczesniejsza wersja (napisana we Flashu*) istniala przez lata i, IMHO, bylo to najlepsze narzedzie do testowania/nauki RegExpow.
* Skrot myslowy/uproszczenie
@Utopia: jak zdjęcie jest czarno-białe, wcale nie jest "bardziej historyczne". Powiem, że nawet w tym wypadku dużo lepiej wygląda to w kolorze... No i było już o tym więc masz galerię w powiązanych ;)
Ja zakupiłem Red Orchestra. I trochę się poirytowałem, bo nie po to się kupuje pudełkowe wersje gier, żeby jeszcze je aktywować na Steamie i pobierać kolejne GB danych.
Miałem dokładnie ten kawałek wrzucić tylko ciągle odkładałem na później. Oh well kto pierwszy ten lepszy...
O ile mi wiadomo, to człowiek na księżycu pojawił się dopiero w 1969 roku.