Taiga

Amerykańce całkiem zgłupieją, pomyślą że to prawdziwe i się pozabijają

Vespera

Ciekawe czy ktoś policzył w ilu filmach go rozwalają...

globtroter

sporo karmy się najadłem przez ten link na redit

Jezor

@Dziadu: opis jest opcjonalny; lepiej zrobić treść bez opisu, aniżeli dublować tytuł.

Deep

Bardzo subiektywny wybór zdjęć. Wrocław to jedno z ładniejszych polskich miast, szkoda, że autor wideo wolał wybrać do pokazania miejsca, które faktycznie nie są interesujące, pomijając ogrom ładnych widoków, na które można się tam natknąć.

Writer

Jedno z niewielu miejsc, gdzie chciałbym deszczowej pogody podczas zwiedzania.

bleki

Zaintrygowało mnie stwierdzenie "... i po jakimś czasie obumierać". Czyli kolejny pomysł na wyciągnięcie kasy od konsumenta? Już nie kupisz/zbudujesz domu na całe pokolenia ale tak jak w iPhonie - 2 lata i bateria do wymiany. Ale jak nie można wymienić baterii? Kupujesz nowy dom?

(nawiązanie do iPhone wzięło się z tego, że wczoraj oglądałem dokument na tym jak producenci "wymuszają" zakup nowego sprzętu poprzez skracanie jego żywotności - tanie kondensatory w telewizorach Samsunga, brak możliwości wymiany baterii w produktach Apple)

Writer

@mohairberetka: link nie działa, ten serwis zabrania 'hotlinkowania". Wrzuciłem Ci na imgura, podmień może: http://i.imgur.com/QlqgDvz.jpg

mohairberetka

@HadronsCollidor: Ponieważ widzę pod tą treścią jedynie destruktywne DV proszę o uzasadnienie w komentarzu - w którym momencie treść jest nieodpowiednia dla tego strima, czy jest duplikatem, czy też zawiera informacje nieprawdziwe, w jakim stopniu mija się z prawdą i poproszę o źródła twojej wiedzy. Jeśli takowych nie posiadasz i działasz pochopnie - proszę dorzucić do tego strima 2 ciekawe treści z dziedziny urbanistyki współczesnej /wikipedia wykluczona/, z uzasadnieniem dlaczego uważasz, że są interesujące, inaczej uznam, ze Twoja działalność tutaj jest bezowocna i niepotrzebna. Proponuję termin dwu znalezisk: pierwszy na sobotę w tym tygdniu, następny po tygodniu. Proszę w moich strimach działać konstruktywnie a nie destrukcyjnie, dziękuję.

borysses

Warto dodać, że kilka podobnych nie zachowało się dzięki kucom :)

Writer

Na pierwszy rzut oka wyglądał mi na miniaturę. o0

aaxxyyzz

Hejt zawsze w cenie. Ja jakoś nie bardzo rozumiem czepiania się tego co ktoś sobie postawił za własne pieniądze. Założyciele takich stron pewnie w życiu nawet nie wybudują 5m2 budynku. Często ten kicz powstaje po to, żeby się wyróżnić na tle sąsiadów, a problemem są środki. Zrobienie czegoś naprawdę ładnego może kosztować i to dużo.

Co innego jeśli chodzi o urzędy. To powinny być maksymalne proste konstrukcje, małe i tanie.

andrzej_gownooki

Może to nie do końca w temacie architektury, ale o tym słynnym polskim wyczuciu stylu codziennie przypomina mi mały posążek ryczącego lwa stojący na rogu balustrady na tarasie sąsiadów : )

mohairberetka

Pierwszy raz popełniłam wkop z wykopu... Autorowi znaleziska gratuluję.

wmq

Dyktatura estetów... nie można budować na własnej ziemi, bo architektom się nie podoba.