Karramba

"Once the punch lands on target, Lee pulls back almost immediately. Rose explains that this shortens the impact time of his blow, which compresses the force and makes it all the more powerful. "

sure, sure, szybkie cofnięcie ręki po uderzeniu wzmacnia samo uderzenie...

lothar1410

Jako taktyk i czyjś asystent - spoko, jako główny - niekoniecznie. Człowiek, który raczej charyzmy nie miał, ale za to miał zmysł do taktyki. No i nie próbował układać gry pod Messiego.

LD

Piękny mecz. Pelen dramaturgii, zwrotów akcji i co ważniejsze wygranej Barcelony.

Gitman87

Są też bardzo awaryjne.

Gdy zaczynałem oglądać F1 silniki miały pojemność 3litrów albo więcej.

Gitman87

A może odwracają się po prostu od polskien piłki nożnej do której mi już dawno skończyła się cierpliwość

lothar1410

Przecież to bezmózgi im tylko chodzi o napierdalanie się. A zawsze traci człowiek, który chce pooglądać mecz. Kluby się z nimi nie rozprawią, bo przecież to jest stały dopływ pieniędzy, a na kasie no klubom bardzo zależy.

Kiedyś bodajże w superwizjerze był wywiad z takimi kibolami. Beka... Ale z drugiej strony rozpacz bo ci ludzie nawet nie umieją wytłumaczyć się dlaczego się biją...

Writer

@footballfan: ale jak wklejasz to usuwaj z nagłówka "Eurogol.pl". Informacja o domenie z której się wkleja jest zbędna.

lothar1410

E tam, jak zwykle pierdolenie. Chodzi tylko o to, żeby z państwowego trochę kasy wydłubać. Wg mnie w sport nie powinno się inwestować państwowych pieniędzy bo prowadzi to do takich patologii jak sporty przeinwestowane i sporty niedoinwestowane (tu w Polsce oczywiście). I wtedy maja jedni do drugich pretensje.

bleki

Nasi mistrzowie (Stoch i Kowalczyk) udowadniają, że są w grupie najlepszych w swojej dyscyplinie. Brawo.

bejdak

Ja mam nadzieję, że ta treść nie będzie precedensem, który przetrze szlaki dla zrobienia ze Strimoidu portalu W. gdzie użytkownicy na wyścigi, w pogoni za główną, będą wrzucali info o wynikach sportowych z sukcesami naszych...

Zauberlehrling

Polska jest jedno miejsce za Rosją i jedno przed Austrią w klasyfikacji medalowej. Świetny wynik, który prawie niemożliwe będzie utrzymać, ale na razie wygląda bardzo ładnie.

Writer

duplikat, ale pierwsza treść to był spam do serwisu typu kwejk. Niech ludzie zadecydują. ;)

Writer

Po co dwa razy to samo w nagłówku i po co "Dziel się ze znajomymi najlepszymi obrazkami w sieci i OBCZAJ BAZE !" w opisie? :P Poza tym taki news w formie obrazka? Sio spamerze.

@jkl wnoszę o wymoderowanie. Niech ktoś wrzuci normalny link: http://sport.dziennik.pl/soczi2014/bialo-czerwoni/artykuly/450824,justyna-kowalczyk-ze-zlamana-stopa-znokautowala-rywalki-polka-ma-zloto.html

bleki

Są kraje, które mają to rozwiązane w sposób perfekcyjny (mam na myśli Anglię). Czy nasi politycy są zbyt głupi, aby wziąć gotowe rozwiązanie i zaadoptować je u nas. Ja w Anglii aby wejść na mecz nie potrzebuję żadnych kart kibica itp. Rejestruję się na stronie klubu, kupuję bilet, bilet przychodzi na mój adres. Na stadion aby wejść nie potrzebuję żadnego dokumentu tożsamości. Można, można. Życzę każdemu aby chociaż raz poszedł na mecz w Anglii i poczuł prawdziwą magię meczu piłkarskiego.