Writer
g/pogadachy

Groteska, po prostu groteska. Jak tak spojrzeć na to z szerszej perspektywy, człowieka który siedzi na reddicie z userami w liczbie tysiąc pińcet, to są to jakieś śmieszne internetowe przepychanki małych grupek ludzi, z wypowiedziami tak poważnymi, jakby tutaj mordowano, zdradzano żony, kradziono i podpalano czyjeś mieszkania.

Beka, nie można zdradzać strimoida, bo kula w łeb, jak wejdziesz na innego portala. :/ Lubię tutejszą społeczność jak żadną inną, ale was ponosi.

Być może kiedyś Jester rzeczywiście miał rację, wszystko to było jednym pieprzonym eksperymentem na ludziach, który trwa do dzisiaj. xD Społeczność - odłamy - wojny. Taka symulacja religii. :>

Writer
g/Film

Zeitgeist: The Movie.

Ehh, 4/10. Trochę jakichś tam faktów, wymieszanych z odrobiną teorii i odrobiną kłamstw. Według niektórych fragmenty gdzie przedstawiono fakty oznaczają od razu, że fragmenty gdzie przedstawiono teorie są prawdziwe. -,- Nie nazwał bym tego filmem dokumentalnym, bo brak tam dowodów w wielu miejscach, a po sekundzie googlowania już widzę kilka kłamstw, jak na ironię film miał chyba "otwierać oczy", czy jakoś tak, a przedstawia mniej dowodów niż "druga strona"/mainstream. Chyba, że to film dla ludzi, którzy nie wierzą w dowody, ale teorie z kosmosu, bo naukowe dowody tworzą źli, amerykański naukowcy. Nie rozumiem też skąd film ma tak dobre oceny.

//btw: http://www.cracked.com/funny-1710-zeitgeist-movie/ :D

Writer
g/Buldupy

Uwaga, mam ból dupy.

- Dlaczego dałeś DV?

- Dałem DV bo X

- Ale powód X jest głupi i Ty jesteś głupi i się czepiasz, no to dlaczego dałeś DV?!?!?!

- Bo mi się nie podoba

- No to mogłeś przejść obojętnie, po co było to DV?!?

albo:


HEhe, widze, że 3 osoby mają ból dupy [bo dali DV przyp. redaktor]

albo:


@nick widzę, że treść dla ciebie niewygodna aż musiałeś dać DV, hiehie

albo:


no, już oddział specjalny lewaków/prawaków downvotuje


Ludzie, to już na Wykopie chyba tak nie płaczą jak ktoś zakopuje. Jawne głosy nie są po to, żeby ludzi za nie prześladować. Rozumiem, zapytać o powód DV, żeby wiedzieć, co było nie tak, czy może jakiś błąd w artykule/przekłamanie, ale po co tak męczyć. Może i się czepiam, spoko, i mam prawo. Dlaczego nikt mnie tak nie wypytuje z UV? Tym bardziej, że ten guziczek nie wpływa na wyjście treści "na główną" etc. ehh

Writer
g/pogadachy

Drogi pamietniczku,

zablokowałem dzisiaj 5 osób, odblokowałem użytkownika X i Y, ale Y od razu zablokowałem z powrotem, bo to chyba multikonto Z, o którego istnieniu kogoś takiego nie wiedziałem, ale teraz już wiem, wiec zablokowałem. Kto też ich zablokował niech da mi plusa i napisze, że dobrze zrobiłem, a jak nie to niech też ich zablokuje, nie po to tutaj piszę kogo blokuję, żeby to uszło czyjejś uwadze, a już na pewno nie uwadze użytkownika Q i Z o którego istnieniu nie wiedziałem ale musze zaznaczyć, że jest idiotą.

Writer
g/Strimoid

@duxet: co to, narodowe.info to jakiś alias na strimoid.pl? :D przypadkiem zauważyłem googlując jakieś nicki ze strimsa: klik, klik. Wszystkie te linki przenoszą na główną narodowe.info. Nie znam się na webmasteringu , SEO itp. więc niech ktoś wytłumaczy mi co tam się dzieje.