zryty_beret
g/BekaZWritera

Beka z Writera :D
Okazuje się, że @Writer żyje. I ma jakieś osobiste animozje gdzieś z @JesterRaiin, bo tydzień temu wlazł cichaczem na strimoida strm i pobanował go pro forma. Zauważyłem przypadkiem w g/Film, w innych grupach też można dostrzec ten mistrzowski gambit :D

Writer

@zryty_beret:

@Jezor: Bo śrutex interweniował. Tutaj @Writer zachowuje się analogicznie, choć na znacznie mniejszą skalę, zatem też wołamy o interwencję.

Nie tak analogicznie, bo funkcję przetestowałem na kimś, kto od dawna tutaj nie zagląda i dobrze wiemy, że nikomu nie zaszkodziłem. Zresztą gdyby funkcje portalu działały prawidłowo, sprawy by nie było, a wszyscy chyba wiedzą, że nie wszystko tu działa jak powinno.

Pozdrawiam

zryty_beret
g/BekaZWritera

Beka z Writera :D
Okazuje się, że @Writer żyje. I ma jakieś osobiste animozje gdzieś z @JesterRaiin, bo tydzień temu wlazł cichaczem na strimoida strm i pobanował go pro forma. Zauważyłem przypadkiem w g/Film, w innych grupach też można dostrzec ten mistrzowski gambit :D

Writer

@zryty_beret: Lol, a jednak tym razem wyświetla. Tylko teraz znowu nie mogę go odbanować, nic na to nie poradzę. Jak @duxet poprawi to go odbanuję, ale obecnie nie mogę.

Nie wiem zryty co ci się tak nudzi, że aż strima założyłeś żeby ze mnie się pośmiać, chyba naprawdę mnie lubisz z jakiegoś powodu, cholera wie z jakiego, od dawna podejrzewam, że chyba kiedyś ci nadepnąłem na jakiś odcisk który nadal boli, tylko nie mogę skojarzyć kiedy, a prawie zawsze jestem pokojowo nastawiony :D. Ale ogólnie mnie to też śmieszy, więc spoko. XD

zryty_beret
g/BekaZWritera

Beka z Writera :D
Okazuje się, że @Writer żyje. I ma jakieś osobiste animozje gdzieś z @JesterRaiin, bo tydzień temu wlazł cichaczem na strimoida strm i pobanował go pro forma. Zauważyłem przypadkiem w g/Film, w innych grupach też można dostrzec ten mistrzowski gambit :D

Writer

@zryty_beret: @Jezor: @Karramba: LOL. Przecież go nie zbanowałem. Kilka tygodni temu sprawdzałem czy działa już tutaj moderowanie, banowanie i inne funkcje, przetestowałem na Jesterze, bo przypomniało mi się, że kiedyś dał mi masowego bana w swoich strimach. Kliknąłem "zbanuj wszędzie" z zamysłem użycia potem funkcji "odbanuj wszędzie". I patrzę - nic się nie stało, nigdzie go nie zbanowało. Stwierdziłem, że na strm nadal to nie działa i poszedłem. xD Przecież nawet nie wyświetla mi go w zbanowanych.

zryty_beret
g/BekaZWritera

@mohairberetka doświadczyła beki na strimsie. Writer policmajster, czyli nadgorliwość gorsza od... :)
Ku pamięci screenshot, bo jeszcze zniknie i nie będzie beki http://i.imgur.com/4f0k7OW.png

Writer

@zryty_beret: @mohairberetka: @szarak: @nostate @Jezor @borysses @Kuraito @akeryw @Zian i kto tam jeszcze
To od dziś wiadomo, że lubię trzymać się zasad strimów? Tak już mam, takie mam zasady i czy piszę do beretki, czy do kogoś innego na strimsie, to nie ma dla mnie znaczenia. Niektórzy tutaj robią z tego sytuację jakbym kogoś zabił, jak zwykle bawiąc się w śmieszne internetowe "dwa obozy" które ze sobą walczą. Dzieciniada.

Widzę @Writer się rozkręca. 4 treści w ciągu kwartału w tej grupie, 3 @mahairberetka, jedna kogoś innego. "Skoro tutaj ciągle wrzucasz" :D Normalnie zbrodnia przeciw ludzkości

Bo moje komentarze pod tamtą treścią to też była zbrodnia przeciwko ludzkości XD Napisałem co myślę i tyle.

Deykun
g/gorzkiezale

W ciągu ostatniego pół roku blue screeny miałem 4 razy, wszystkie 4 po premierze nowego Windowsa. Przypadek?

Pokaż ukrytą treśćChuj mnie to w obchodzi czy przypadek. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Writer

@szarak: Coraz rzadziej, bo coraz mniej rzeczy można od Was skopiować, więc starczy wpaść raz na 2 tygodnie. ;) Jeszcze Ty coś tam ciekawego dla mnie wrzucisz i kilka innych osób. Zresztą sam mam mało czasu na strony inne niż te które na co dzień odwiedzam.

Reader
g/Buldupy

Wpadł Writer i downvotuje Paradygmata bo poglądy buldupią.

Writer

Ej, ej, ale DV nie był za poglądy. Nie słuchajcie co wam tam zryty wypisuje, bo daleko nie zajdziecie xD

Olso sugerowanie, że oddanie DV to od razu bóldupy. Bicz pliz. Jak już ból dupy to nie po mojej stronie.

shish
g/Seriale

Black Mirror
8/10 (po pierwszym odcinku)

Mocny serial brytyjski, na prawdę polecam pierwszy odcinek (nie obejrzałem więcej, ale na pewno to zrobię). Jak u Hitchcocka - najpierw trzęsienie ziemi, a potem jeszcze lepiej.

Writer

@Volkh: Rozumiem. Zgadzam się. Co do YouTube - są jeszcze alternatywne serwisy, choć co prawda znacząco obniża to ilość ludzi którzy zobaczą taki filmik. Anyway, moim zdaniem odcinek pierwszy był najgorszy.

shish
g/Seriale

Black Mirror
8/10 (po pierwszym odcinku)

Mocny serial brytyjski, na prawdę polecam pierwszy odcinek (nie obejrzałem więcej, ale na pewno to zrobię). Jak u Hitchcocka - najpierw trzęsienie ziemi, a potem jeszcze lepiej.

Writer

@shish: Pierwszy odcinek trochę naciągany, tak jak piszą przedmówcy. Głównie dlatego, że nie wyobrażam sobie zrobić coś takiego dla ratowania jakiejś tam niemal obcej panienki. xd Aczkolwiek nie jest tak do końca głupi.

Pomijając ten pierwszy odcinek, cały serial to bardzo dobra "umiarkowana dystopia". Tak bym to nazwał, choć może to niepoprawne językowo określenie. W kolejnych odcinkach jest więcej lekkiego sci-fi. Bo w pierwszym odcinku chodziło głównie o społeczeństwo, nacisk na jednostkę itp. a jeśli chodzi o technologię to rolę odgrywała tutaj tylko stara dobra telewizja (i pewnie internet, nie pamiętam).

Świetnie zobrazowane jak osiągnięcia techniki (nie takie wielkie science fiction, biorąc pod uwagę obecny rozwój) mogą wpłynąć na społeczeństwo i stworzyć nowe, bardzo ciekawe problemy obyczajowe, etyczne i wiele namieszać w tym jak wygląda nasze życie. Nazwa "Black Mirror" wzięła się bodajże od ekranów którymi jesteśmy otoczeni, TV, smartfony, inne gadżety.

Choć uważam, że jeśli doszłoby już do wprowadzenia takich rozwiązań w naszym społeczeństwie, to problemy te byłyby uważane za coś normalnego. Tak jak teraz nikt się jakoś nie dziwi, że facet zdradził kobietę przez poznanie innej na Facebooku i nie robi o tym serialu (nie żebym uważał to za coś powszechnego) tak normalnym by było, że ludzie się rozwodzą, bo żona znalazła w pamięci męża jakieś kompromitujące momenty z jego życia (był odcinek, o takim gadżecie w głowie, co rejestruje wszystko co widzisz, ale nie spoileruję ;) ). Polecam całą serię, jak i najnowszy, bonusowy świąteczny odcinek z Jonem Hammem. Ten akapit zrozumiesz pewnie dopiero jak obejrzysz więcej odcinków.

Ode mnie mocne 7, słabe 8 na 10. Tematyka serialu 10/10, ale z realizacją bywa różnie.

@Panterka: Z ciekawości, co tam uważasz za nielogiczne, oprócz tego o czym wspomniałem? (normalny facet moim zdaniem nie poszedł by na taki układ)

akerro
g/Strims

wchodze na strims a tam strimoid

Writer

@akerro: byłem pewny, że to Ty, bo większość treści kolesia to Twoje. o0 zresztą to nie ja na sto pro, bo nie wiem czy pamiętasz, koleś kilka tygodni temu trollował strimsa i generalnie robił bałagan. :P

akerro
g/Strims

wchodze na strims a tam strimoid

Writer

@akerro: wat? przecież to ty jesteś u/ak(?) czy ktoś się podszywa? o0 Ja multikont nie wyznaję. ;)

zryty_beret
g/Strims

Jako że seba skasował wpisy, postanowiłem sprawdzić jaki wpływ na treści miało na strimsie to posunięcie. Zrobiłem małą statystykę obejmującą 300+ najnowszych treści ze strimsa, z podziałem na normalnych użytkowników i spamerów:

Pomniejsi Spamerzy: 20% treści
Writer (spam ze strimoid.pl): 19% treści
Animals (spam z reportal.pl): 6,4% treści
pawel-wroc (spam z gdziesiewybrac.pl): 4,2% treści
PanMarcin (spam z wjakwarszawa.info): 2,9% treści
rwks (spam z blogasków o oszczędzaniu): 1,9% treści
Taku (spam z natopie.to): 1,6% treści
Normalni użytkownicy: 44% treści

Do grupy Pomniejszych Spamerów zaliczałem tych, którzy w zestawieniu mieli pojedyncze, do max 3 treści (a spamowali z 1 do 3 domen, na ogół z różnych blogasków - do tej grupy trafił, zgodnie z wytycznymi, m.in. znany ze strimoida @pan_jan promujący leftlane.pl, gdyż w zestawieniu trafiła się tam jedna jego treść z tegoż bloga). Albo takich, którzy się zarejestrowali całkiem niedawno i widać, że albo nie wiedzą o co chodzi, albo są botami.

Wnioski: Gdyby nie @Writer i jego spam treściami ze strimoid.pl, seba straciłby jedną piątą treści. Dzielny padawanie, należy Ci się uznanie za wytrwałość we wspieraniu seby. Medal z cebuli byłby tu odpowiedni. Smutne jest to, że ponad połowa treści jest generowana na strimsie przez spamboty, było to jednak do przewidzenia już przy pierwszym usunięciu wpisów i przy zamknięciu strimsa (a także przy wszystkich innych schizofrenicznych akcjach sprzedawania sobie samemu zaginionej bazy danych, zakładaniu nieistniejącej firmy, zmianę osobowości, obiecywanie, że nigdy więcej się nie powtórzy błędów przeszłości, a następnie dymanie użyszkodników per rectum bez mydła).

Writer

@zryty_beret: Gdyby babcia miała brodę, była by dziadkiem. Gdyby przeciętny user dawał fucka o to kto dodaje treści i czy bierze je z reddita, wykopu czy strimoida. Gdyby użytkownikowi strimsa z Warszawy robiło różnicę czy info w s/Warszawa jest dodane przez power usera, czy przez spamera z wjakwarszawa. Gdyby, gdyby, gdyby :P

Wolę sobie wklejać treści i gromadzić je tam, gdzie mi lepiej się korzysta z portalu. Życie, kwestia gustu, wolny ryneg czy jak kto tam woli.

olso

Writer (spam ze strimoid.pl):

Nie tylko strimoid.pl. Wykop, Reddit, stri.ms, RSSy :> Zresztą czasem z reddita kopiujesz to samo co ja. To nie znaczy, że skopiowałem coś od Ciebie. Czasem zauważam coś najpierw na reddicie potem tutaj. Zresztą who cares tak naprawdę? Wyklucz jeszcze kogoś ze statystyk z jakimś tam powodem. Będą jeszcze bardziej pasować do tezy. Jak wyglądałyby statystyki strimoida gdyby wykluczyć spam z reddita? xD

dymanie użyszkodników per rectum bez mydła)

Sugerowanie, że wszyscy są przeciwko usunięciu wpisów.

Podsumowując, IMO: nie wiem po co takie nastawienie "bojowe" (takie odniosłem wrażenie). Każdy siedzi gdzie mu się podoba już od jakiegoś czasu. Wytykanie strimsowi liczby użytkowników/ruchu to hipokryzja. Żeby nie było: nie jest tam super. (ani tutaj, ani na wykopie, ani na żadnym innym polskim portalu)

akerro
g/Strims

wszedłem na strimsa bo tesknie za @Writer a tam seba oszczędza na bazie danych i ustawił limit długości wpisu. trzeba przecież oszczędzać baze danych bo sie serwer w home zesra jak wpis bedzie miał 200 znaków.

ten wpis ma długość 240 znaków

Writer

@Volkh: Cieszę się, że odniosłeś się do mojego komentarza na temat moralności i wszystkich tych Twoich zarzutów. :) Dzięki za kulturalną i dojrzałą rozmowę na temat inwektyw które rzucasz w moją stronę. Dyskusja na poziomie godnym elity internetu portali strimopodobnych, który to poziom odróżnia nas od Wykopu i tamtejszych gimbusów nie potrafiących prowadzić rzeczowego dialogu, zamiast kierować się internetowymi emocjami. Do następnego! o/

akerro
g/Strims

wszedłem na strimsa bo tesknie za @Writer a tam seba oszczędza na bazie danych i ustawił limit długości wpisu. trzeba przecież oszczędzać baze danych bo sie serwer w home zesra jak wpis bedzie miał 200 znaków.

ten wpis ma długość 240 znaków

Writer

@Volkh: bk

akerro
g/Strims

wszedłem na strimsa bo tesknie za @Writer a tam seba oszczędza na bazie danych i ustawił limit długości wpisu. trzeba przecież oszczędzać baze danych bo sie serwer w home zesra jak wpis bedzie miał 200 znaków.

ten wpis ma długość 240 znaków

Writer

@akerro: No nie można zaprzeczyć temu, że seba ma niestabilną historię, a duxeta ofc darzę szacunkiem. ;) Co do tego

To też nie jest moralne? Moim zdaniem jest

ofc miałem na myśli, że nie widzę nic złego w takim bocie którego odpaliłeś.

dajcie spokój ;)

No dobra, racja. :P

//sorry, zapomniałem że tu są powiadomienia o edycjach, ale formatowanie trzeba było poprawić :P

akerro
g/Strims

wszedłem na strimsa bo tesknie za @Writer a tam seba oszczędza na bazie danych i ustawił limit długości wpisu. trzeba przecież oszczędzać baze danych bo sie serwer w home zesra jak wpis bedzie miał 200 znaków.

ten wpis ma długość 240 znaków

Writer

Olso bym zapomniał. Akerro kopiuje botem całą główna Wykopu. To też nie jest moralne? Moim zdaniem jest, czemu nie. Co prawda linkujesz do Wykopu a nie do treści bezpośrednio, ale chyba tylko dlatego, że API mu nie pozwala/robi to bez API. Tutaj już nie widzisz stechlizny moralnej?