kucyk_pony

@gav jeśli nie podoba ci się grupa to ją zablokuj, a nie bezpodstawnie dajesz DV

lothar1410

@gav aka @Paradygmat: po prostu jesteś za głupi na takie serwisy. Spocznij xd

gav

@lothar1410:
Po chuj mnie wołasz? Skocz z mostu i nie zawracaj dupy.

HadronsCollidor

Co na to nasza trójca święta @Paradygmat @gav i @Kokofon? ;>

gav

@HadronsCollidor:

Ociekam zajebistością i nic nie możesz na to poradzić! Nic! Jestem wyjątkowy, niepowtarzalny i zajebisty. Pogódź się z tym w końcu, czym szybciej tym lepiej dla Ciebie.

HadronsCollidor

Co na to nasza trójca święta @Paradygmat @gav i @Kokofon? ;>

gav

@HadronsCollidor:
Co mnie porównujesz z kimś?! Jestem wyjątkowy, niepowtarzany, zajebisty! Ale po co ja ci to tłumaczę gamoniu, ty tego nie pojmiesz, tyś burak w gumofilcach z Zaklikowa górnego -,-

gav

@borysses licytuj z tym -,-

gav

@borysses: Nima na YT niestety :/ przynajmniej ja nie znalazłem.

gav

@borysses:

Mam w piwnicy pudełko z kasetami :) a w nim... Thergothon! :D

Runcheinigal

Przecież większość z osób korzystających z tego portalu to ogarnięci programiści, spora część, albo już dorosła albo chociaż dojrzała. Dlaczego więc jest tak ze każdego kto przyjdzie i chce być częścią tej społeczności, ale nie spełnia "naszych norm", tak bardzo hejtujecie? Czy chodzi o zachowanie azylu i niszy dla pewnej grupy ludzi i paru osob które są z trudem akceptowane z uwagi na wiedzę i inteligencję? Czy jednak chcemy żeby portal się rozwijał i zrzeszał "różnych" ludzi?

gav

@Runcheinigal: Jestem cały czas! Obserwuję.

n30n

@gav Agata Banasik nie ma nic wspólnego z Ruchem Narodowym.

gav

@n30n: Wiem, źle dodałem -.-

gav

A co to jest ten KNP? Jakiś marginalny klub wzajemnej adoracji. Jeśli chcą cokolwiek osiągnąć, to muszą pozbyć się Korwina i zacząć współpracę z SP, Gowinem, PiS, RN, może wtedy coś z tego będzie, inaczej to głos zmarnowany. Przecież ten pajac na filmie bredzi...

gav

@scape: Prawda jest taka, że Ci ludzie nie osiągnęli kompletnie nic! ZERO przez piętnaście lat! Nie uczą sie na własnych błędach i dodatkowo popełniają wciąż nowe, zwalanie winy na złe media, lewicę, socjalistów, spiski, kosmitów itd. to bełkot alkoholika, prawda jest taka, że są kompletnie nieprzygotowani do prowadzenia działalności politycznej! Ich zaplecze personalne to licealiści, studenci i kilku podstarzałych, sfrustrowanych, brodatych dziadów. Niestety ale tak się nie robi polityki! Tak to sobie można założyć klub dyskusyjny i utwierdzać się w przekonaniu, że ma się racje. Przykładem na nieudolność tej partii jest dam Korwin, który od 20 lat nie zadał sobie trudu aby wynająć specjalistę od wizerunku! Zagłosowałem na UPR kilka razy i juz nigdy tego nie zrobię, zmarnowali swoją szansę i kolejnej nie dostaną. Jak to mówi moja "lepsza" połowa, "Korwin to warchoł i oszołom" i ma rację, ten gość nie nadaje się do jakiejkolwiek dyskusji.

gav

A co to jest ten KNP? Jakiś marginalny klub wzajemnej adoracji. Jeśli chcą cokolwiek osiągnąć, to muszą pozbyć się Korwina i zacząć współpracę z SP, Gowinem, PiS, RN, może wtedy coś z tego będzie, inaczej to głos zmarnowany. Przecież ten pajac na filmie bredzi...

gav

@n30n: "Narodowcy, mówią polska dla polaków, itp." to brednie.

_lechu_

@gav: @Runcheinigal: Z drugiej strony - chcecie by polityk przyznał, że kraj jest kompletnie nieprzygotowany na działania obcego wywiadu i można wchodzić jak w masło ?

gav

@lechu: Korwin jest idiotą i ewidentnie bredzi w twej kwestii.

chcecie by polityk przyznał, że kraj jest kompletnie nieprzygotowany na działania obcego wywiadu

Nie, chcę aby na takie tematy w ogóle się nie wypowiadał, nie wolno publicznie opowiadać takich rzeczy, to jasny sygnał dla obcych służ”, że nasz kontrwywiad, to przedszkole. O tajnych służbach się milczy.

Writer

IMO nie ciekawostka, raczej jakiś felieton albo coś takiego. g/Kobiety?

gav

@Writer: Nawet nie wiedziałem, że taka grupa istnieje. Teraz idź tam i jak UV -,-

elDominiko

Trochę nieaktualne, ale... no cóż, strzeżcie się szatana!

gav

@elDominiko: dla osób wierzących, takie stwierdzenie jest jak najbardziej poważne, zło istnieje na świecie.

Zauberlehrling

Tytuł trochę stronniczy, ale to też podobne do wczesnego "Uważam Rze". Tytuły i podtytuły mieli mylące, manipulujące i przyciągające uwagę, ale same teksty były solidnie zrobione.

Najlepiej byłoby, gdyby państwo nie rejestrowało płci. Wszyscy i tak są traktowani równo. Państwo nie musi wiedzieć, czy ktoś jest kobietą, czy mężczyzną.

gav

@n30n: To przenośnia, nie jesteśmy sami w sensie politycznym, żyjemy w określonej rzeczywistości politycznej, jesteśmy związani umowami międzynarodowymi, traktatami itd.

elDominiko

Oczywiście, że utwór każdy zna, oczywistym także to, że na Larze nie mogło go zabraknąć.

gav

@elDominiko: Czekałem kiedy sie pojawi :D