n30n

CGI albo zaawansowany system luster.

n30n

Kiedyś ludzie czerpali większość wartości odżywczych z produktów odzwieżęcych. Ekstensywna uprawa warzyw i zbóż nie byłaby możliwa bez nawozów sztucznych lub naturalnych (odchody zwierząt trawożernych). Dziś biednym człowiekom zostaje tania suplementacja i dbanie o mikrobiom, który też wytwarza witaminy.

n30n

A ja się przeniosę na hejto.pl, ale dopiero gdy cały internet zbankrutuje.

n30n

Powinni zrobić cross over z kiepskimi.

n30n

To jest naruszenie praw człowieków do psowotowatości.

n30n

Gdyby zastosować plastikowe soczewki rybie oko i plastikowe światłowody, koszty byłyby minimalne.

n30n

Moim ulubionym dzwonkiem jest codec z metal gear solid oraz motyw power rangers wygrywany na zegarku (wiadomosc sms). Oba dzwieki mozna znalezc na YT.

n30n

Dzieki szczepionce na HIF będziemy mogli prowadzić rozwiązłe życie na prawo i lewo i nikt nam nie podskoczy. Szach mat prezerwatywy.

n30n

Jak jem produkty mleczne ze znakiem "nie karmione paszą GMO" to nie mam alergii, a jak jem produkty bez tego znaku to dostaje świąd odbytu. Przypadek? Wątpię. Tak samo z kakao w proszku do picia. Podobno niektórzy mają dodatkowo alergię na kawę GMO (albo środki ochrony roślin). Gdy wypiją kawę bez GMO alergia ustępuje.

n30n

Tam jest serwerownia strimonoida?

n30n

Na początku myślałem, że chodzi o instagramerki ale później zrozumiałem, że strm to portal dla elit, więc dlatego nie ma tu tłoku.

n30n

GTA: Silesia