n30n

Polacy nie umią jeździć na rondach dwupasmowych, bo mają bezterminiwe prawo jazdy. A kompleks infrastrukalno-drogowy woli zmuszać samorządy do budowy dużych, skomplikowanych rond niż małych i nieskomplikowanych.

n30n

Wiele elementów z tego anime było inspiracją dla twórców The Matrix.

n30n

Karma, geny, ingerowanie w sprawy innych państw. Na szacunek trzeba pracować całe życie.

n30n

Mam pytanie, ile procent par jednopłciowych w Polsce pragnie zalegalizowania swego związku? PS. Zwiekszenie finansowania szpitali i bibliotek z kasy podatników to nie postawa wolnościowa tylko fiskalizm. Jestem w stanie poprzeć zwiekszenie składki zdrowotnej w zamian za nie podnoszenie płacy minimalnej, ale prawdziwy wolnościowiec zmierza do finansowania medycyny z własnej kieszeni. PS2 Ani władzy centralnej ani lokalnej nie należy zwiększać władzy nad obywatelem.

n30n

Dla mnie to dobra wiadomość, dla mojej rodziny wręcz przeciwnie.

n30n

Obecnie poziom promieniowania elektromagnetycznego z jakim sie stykamy jest sto tysięcy razy wyższy niż kilkadziesiąt lat temu. Jednak standardy bezpieczeństwa ustanowione przez federalne agencje regulacyjne są nieaktualne. Nowe urządzenia bezprzewodowe, takie jak smartfony, tablety i elektroniczne nianie, aż do najnowszego „Internetu rzeczy”, nadal wchodzą na rynek bez odpowiednich testów przed wprowadzeniem lub monitorowania po wprowadzeniu do obrotu. Niektórzy uważają, że zrobiono zbyt mało, aby zapewnić bezpieczeństwo i świadomość społeczną.

n30n

Z cyklu rzeczy, które kompletnie nie przydadzą mi się w życiu.

n30n

Dialog z 3:38 pochodzi z filmu Babylon 5: Thirdspace

n30n

Ciekawe ile kosztuje taka fińska sauna?

n30n

Kolejnym stadium będzie możliwość zmiany gatunku.

n30n

Wygląda na zadowoloną.

n30n

@Gitman87 Pytanie dotyczylo interoperacyjnosci, czyli jesli dobrze rozumiem, tego czy uzytkownicy roznych systemow operacyjnych moga pracowac razem. Linus odpowiedzial ze nie jest to mocna strona Linuksa ale liczy na to ze w dobie internetu (pracy w sieci) nie bedzie wazne na jakim pliku pracujesz lecz jakim protokolem komunikuje sie twoj system. Unix jako pierwszy wykorzystywal internet, wiec to on (Unix) stworzyl standardy komunikcji w sieci, do ktorych inne systemy musialy sie przystosowac.

n30n

@gav Agata Banasik nie ma nic wspólnego z Ruchem Narodowym.