spam_only

Dałem uv, pozniej doczytalem wpis ktory de facto jest reklama, wiec dv.

n30n

@spam_only: Książka o Kępińskim ukazała się w 2018 roku. Zdjęcie obozu jest tylko zachętą dla zainteresowania się ciekawym życiorysem Kępińskiego, który nie jest w Polsce powszechnie znany.

sens

Jakiej znowu przyjaźni? Znacie jakiegoś węgra? Nawet jak znacie, to przyjaźnicie się z nim?

n30n

@sens: Nie mam przyjaciół ale poznałem osobiście kilku węgrów. Ogólnie mówiąc lubimy węgrów, czechów i słowaków, bo mają śmieszny język, podobną mentalność i zbliżone geny.

ToyBlackHat

brakuje gangu strimsiaków

n30n

@ToyBlackHat: On był praojcem. Ciekawe czy Druxet jest z nim spokrewniony?

ToyBlackHat

brakuje gangu strimsiaków

n30n

@ToyBlackHat: A kto jest szefem tego gangu?

zryty_beret

Meh. Artykuł o niczym, takie tam dyrdymały pod googlowskie roboty indeksujące. Defał leci :(

n30n

@zryty_beret: Bo to jest artykuł głównie dla początkujących, którzy nie są świadomi, że Android też ma złośliwe oprogramowanie.

Kuraito

Mama ma na komputerze Windowsa Xp. Używa do Spotify, banku i jutjuba. Czasami pogrywa w jakieś przygodówki. Muszę się niepokoić i instalować jej pingwiny (nie ma sterowników do jej sprzętu dla windowsa 7) czy mogę spokojnie na to zlać?

n30n

@Kuraito: W jakie przygodowki gra twoja mama? PS. Zainstaluj jej 2 systemy.

akerro

LightFidelity? Zero fidelity. Będzie można podsłuchiwać z kilku kilometrów o/

n30n

@akerro: Jest jeszcze szyfrowanie. Ale w przypadku LiFi mozesz sobie zalozyc kotare na okna, a w przypadku WiFi musialbys siedziec w klatce faradaya albo zmniejszyc moc nadawania. W przypadku obserwacji z duzej odleglosci dochodzi jeszcze efekt rozgrzanego powietrza.

akerro

LightFidelity? Zero fidelity. Będzie można podsłuchiwać z kilku kilometrów o/

n30n

@akerro: WiFi tez mozesz podsluchiwac, czasami nawet z kilku kilometrow. Jesli jest zainstalowana antena zewnetrzna.

zryty_beret

Odnoszę dziwne wrażenie, że ten news nie jest pierwszej świeżości... Jakieś 2 miesiące temu o tym już pisali.

n30n

@zryty_beret: Wiadomo o tym od poczatku listopada, ale wiadomosc jest na tyle wazna ze warto ja przypominac nawet codziennie. Na pewna znajda sie osoby, ktore zaskoczone tym wydarzeniem straca swoje dane.

Writer

Part 1 of 2 w nagłówku można było wywalić. :P

n30n

@Writer: Jesli ktos oglada w osadzonym oknie to moze nie wiedziec ze film ma dwie czesci. Wiec wolalem uprzedzic.

gav

A co to jest ten KNP? Jakiś marginalny klub wzajemnej adoracji. Jeśli chcą cokolwiek osiągnąć, to muszą pozbyć się Korwina i zacząć współpracę z SP, Gowinem, PiS, RN, może wtedy coś z tego będzie, inaczej to głos zmarnowany. Przecież ten pajac na filmie bredzi...

n30n

@gav: W którym momencie wiceprezes KNP, twoim zdaniem bredzi?

Zauberlehrling

Tytuł trochę stronniczy, ale to też podobne do wczesnego "Uważam Rze". Tytuły i podtytuły mieli mylące, manipulujące i przyciągające uwagę, ale same teksty były solidnie zrobione.

Najlepiej byłoby, gdyby państwo nie rejestrowało płci. Wszyscy i tak są traktowani równo. Państwo nie musi wiedzieć, czy ktoś jest kobietą, czy mężczyzną.

n30n

@gav: Czy moglbys rozwinac ta mysl ze nie jestesmy sami w kosmosie?

drhencner

Tak, też wydaje mi się że to nie herbata, ale nazywana jest herbatą i pije się jak herbatę.

n30n

@scape: Pod wzgledem towaroznawczym najlepiej uzyc terminu "herbatka rooibos". Herbatka to nazwa uzywana w handlu dla suszu, ktory nie zawiera teiny (pochodnej kofeiny). Np. herbatka mietowa. Ale herbatka nie nazwiemy juz yerba mete poniewaz zawiera pochodna kofeiny - mateine.

gav

Co za bzdura -,- Widać, że prawo sfery informatycznej ustanawiają, drwale, leśnicy, pielęgniarki, rolnicy, poloniści, wszyscy tylko nie fachowcy z tej dziedziny. Przecież nie chodzi tutaj o pliki, tylko o zbieranie zbędnych informacji i wykorzystywanie zebranych informacji w niewłaściwy sposób.

n30n

@gav: Te przepisy maja swoje zrodlo w Komisji Europejskiej. Podziekuj eurokolchoznikom.

lothar1410

Telewizja w tej formie zgnie, z tego względu, że ludziom sam podział na tematyczne kanały już nie wystarcza. Żyjemy w epoce gdzie to czego chcemy to dostajemy (internet) dlatego przyszłością są programy, które wybieramy my sami.

Kolejną sprawą są reklamy, ludzie mają coraz mniej czasu na oglądanie reklamówek, więc rezygnują z TV na rzecz internetu.

Swoją drogą jak w ipli można wyłączyć reklamy w czasie programu?

n30n

@lothar1410: Wpisz "ripla" w wyszukiwaczke.