rdzen
g/Strimoid

A już się wczoraj bałam, że strimoid umar!

rdzen
g/gorzkiezale

ehh gorzkie żale ;_; ;;Miałam nie nadawać na wykop peel bo uważam to za słabe ale dupka piecze. Dzisiaj Naukowy Bełkot wrzucił filmik o naukowym podejściu do problemu opętania. I co? Co drugi komentarz jest typu: "Nooo... to niech ten dzieciak wytłumaczy mówienie trzema głosami, stawanie na rzęsach i moje wkładanie gwoździ do kontaktu" albo "dzieciak w 10 minut wytłumaczył coś z czym ludzie zmagają się od wieków" albo "nie byłeś opętany to nie wiesz". No kurwa serio. Co się dzieje?
Jakiś czas temu miałam nieprzyjemność rozmawiania z wykopkiem, który się upierał, że ziemia ekspanduje co zostało obalone ze sto lat temu... Koleś opierał się na opinii jakiegoś pseudonaukowca, ufologa i twórcy "totalizmu", do tego ma wysokie miejsce w rankingu xD więc musi być uznawanym wykopkiem, ale z takimi poglądami to ja nie wiem jak on w ogóle się tam uchował.
No i co chwilę wykopki podniecają się ewidentnie ustawionymi filmikami i artykułami pod tezę na tyle mocno, że niedługo będą przeżywać trudne sprawy jak swoje prawdziwe życie. Co się dzieje? ;; Nie mam już swojego miejsca w internecie. Wykop stał się wylęgarnią już nie trolli, a zwykłych debili niczym z onetu. Reddit jest zbyt dużym śmietnikiem treści (tak wiem, mogę subować, unsubować, blokować ale to dalej nie to), a te wszystkie strimoidy, strimsy i klidy umierajo ;;
Tak tylko chciałam to z siebie wylać. Elo.

rdzen
g/Strimoid

Co trzeba zrobić by być w rankingu? Teraz mam łatwiej to spróbuję xD

rdzen
g/FoodPorn

ej @duxet czemu nie ładują mi się miniaturki? ;_;

rdzen
g/Strimoid

ej @duxet dawno nie wchodziłam więc zapytam czy tylko ja mam błąd za każdym razem przy dodawaniu treści i próbie wejścia na coś bardziej skomplikowanego niż strona główna i mój profil?
Dodałam takie piękne ciasto, o, i nie ma miniaturki i w ogóle błędy i smutek jeden wielki.

rdzen
g/sraj

5 - 1 = 4

rdzen
g/sraj

7 - 1 =6

rdzen
g/sraj

9 - 1 = 8

rdzen
g/sraj

13 - 1 = 12

rdzen
g/sraj

15 - 1 = 14

rdzen
g/sraj

16 - 1 = 15
Kebab pomógł :3

rdzen
g/sraj

Coś mi się srać nie chce ;/ Beznadzieja.

rdzen
g/sraj

18 - 1 = 17

rdzen
g/sraj

24 - 1 = 23

rdzen
g/sraj

26 - 1 = 25